Hojdací koník s operadlom

pamela_9
10. okt 2021

Ahojte, môžem vás poprosiť o radu.. Chcem synčekovi kúpiť takého hojdacieho medvedika, s operadlom .. máte ho niektorá doma? Alebo aspoň podobne? Nebálo sa dieťa? Je to vysoké? Môže spadnúť z toho? Dakujem za vaše skúsenosti 🙂

andreatytler
11. okt 2021

@pamela_9 Nepoznam to co opisujes, ale musim napisat ze hojdaci konik (taky klasicky bez operadla) je uplne najlepsia hracka pre nasho syna. Normalne sa do toho vysvihne a jazdi ako stary zalesak. A to uz bolo vo veku ked este ani nedociahol nohami na zem. Sam sa naucit ze sa v sedle musit udrzat stehnami. Mame aj takeho nafukovacieho konika na ktorom poskakuje ale hupaci je ovela lepsi. Spadol z toho parkrat, ale to preto ze sa prilis silno hojdal, alebo preto ze chcel z konika dociahnut hracku ktora bola na zemi. Ale on je bojovnik. Vzdy sa po pade velmi rychlo otrasie. Nikdy sa ho nebal.

amelie2017
11. okt 2021

Ak myslis nieco taketo, tak radsej normalneho hojdacieho konika. Vyuzije omnoho dlhsie. Nasa dostala na 1. narodeniny a hojdala sa do cca 2 a po roka, potom ho tiez este sem tam vytiahla. Najviac vyuzita hracka. Hojdala sa, aj ked este nevedela chodit.

pamela_9
autor
11. okt 2021

@amelie2017 áno presne toto som mala na mysli, lebo sa mi zdá bezpečnejší .. ale keď odporúčate klasického, tak zvážim aj klasického.. lebo je predsa vyšší a bude ho mat aj jak 3-4 ročný.. dobre, super .. dakujem žienky 🙂

amelie2017
11. okt 2021

Nasa mala takehoto a ozaj skvely darcek. Mame ho odlozeny aj pre drobca.

eliaska101
12. okt 2021

Myslím, že o operadlo až tak nejde, skôr o to aby si nedávalo nôžky pod tú hojdaciu časť 🙂 Vlastná skúsenosť z detstva.

andreatytler
12. okt 2021

@eliaska101 Hej, toto je najhorsie ze si pricvikne nozku alebo tvoju nohu alebo macke/psovi.

kittykat22
12. okt 2021

@pamela_9 ahoj, mame od mamas & papas. Syn z neho nikdy nepadol - je velmi hutny ten konik - stabilny. Ak sa ti nejaky zapaci u nich, mozes s kludom kupit.

ailiba
12. okt 2021

@pamela_9 môj dostal na 1. Narodeniny hojdacie ho koníka. Nemôže odtiaľ spadnúť, z každej strany je zábradlie... A rad sa na ňom hojda, skoro hneď vedel už aj sam. Samozrejme do neho nevie vojsť, ani z neho vyjsť. Ja som s koníčkom spokojná.

marpe2
12. okt 2021

@pamela_9 máme presne takého, akého tu dala @amelie2017 a určite môžem doporučiť. Naša malá ho dostala na 1. prvé narodeniny a hojdala sa na ňom veľmi často, teraz má skoro 3 roky a stále ho vyťahuje veľmi pravidelne 🙈 a nikdy nespadla 😉

ailiba
12. okt 2021

@kittykat22 krasny👍

pamela_9
autor
13. okt 2021

Super žienky , ďakujem za rady a info ❤️Určite vyberiem malemu čím skôr,, nech má radosť 🙂

klejkaez
8. nov 2022

@amelie2017 ahoj prosím ta, a ako sa v takejto hojdačke menia baterie? ,😀 Neviem nato prísť.
Ďakujem