Funny wheels odrážadlo - rozdiel

13. júl 2021

prosim vas viete mi poradit aly je rozdiel medzi tymito dvoma odrazadlami? okrem tej snurky. cenovy rozdiel je asi 20 eur.

hipuska
13. júl 2021

My máme to lacnejšie. A teda čo viem, tie riadidka má úplne že taký plast. To drahšie má gumu. Ja osobne som z neho sklamaná. Syn je dost vysoký (20m) a aj tak nemá takú oporu. Dociálne na zem ešte nie plnou nohou. Zadné kolesá sú dosť široké, takže vraza do nič nožičkami.

Starší mali enduro a teda, tie zadné kolieska ma oveľa užšie...

sprjuska
13. júl 2021

Neviem, či sú to presne tieto, ale my keď sme kupovali funny wheels, tak drahšie malo gumené kolieska a lacnejšie malo kolesá plastové..

evaachesa
13. júl 2021

Máme to lacnejšie bez šnúrky a rozdiel je podľa mňa len v prevedení a v šnúrke, trochu iný dezén kolies, no aj to lacnejšie má gumové kolesá.

didi2102
13. júl 2021

Ako sa už písalo,lacnejšie má iný dizajn a iný dezén na kolesách no sú gumenné,ja ho mám už pri druhom dieťati a je super,tu šnúrku si neviem predstaviť používať , dieťa podľa mňa bude trhať na Tom keď ho budeš držať hrozí zbytočný pad atď ale s tým novým typom nemám skúsenosť , u nás to je populárne no každý má ten lacnejší variant

didi2102
13. júl 2021

@sprjuska plastové sa už nedávajú vôbec

evaachesa
13. júl 2021

@didi2102 presne myslím že zbytočnosť ta šnúrka. V prípade potreby sa dá nejaká prevliecť len kvôli ťahaniu alebo ak si ho rodič potrebuje prehodiť cez plece.

didi2102
13. júl 2021

@evaachesa ja som tu šnúrku pochopila že je NATO aby ti dieťa neušlo,čiže smeruje dozadu,dopredu dokonca zavadzia koleso čiže ju nevyužije ani na ťahanie ,😬

ikonica
13. júl 2021

@didi2102 to sa nepouziva na tahanie... Len ked ho prenasas, vies si ho tou snurou prevesit cez plece, aby si to nemusela drzat v ruke (ruky mas volne)... Je tam vyslovene zakazane tahat dieta sediace na tom odrazadle...

gbgb
13. júl 2021

@ikonica mne v obchode povedali ze to pouzivaju ako brzdu, aby detsko neuslo pod auto. Za mna zbytocne predražená šnúrka. Plastové hrmotajúce kolieska sa už nepredávajú.
Inak je to top odrážadlo. U nás od 15M do 2 rokov nebol deň bez neho. Potom sme prešli na väčšie.

ikonica
13. júl 2021

Pockaj skusim pozriet si mam este obrazok, ktory bol na tej snurke... Ja som vychytala akciu a mam ho za 30

ikonica
13. júl 2021

Foto krabice

didi2102
13. júl 2021

@ikonica 😄😄 takta šnúrka je už faaaaakt od veci potom keď je to nanič,ja sito odrazadlo zacviknem na kočík ale dotyky vezmem

ikonica
13. júl 2021

@didi2102 mne to nepride az tak odveci... Ked idem bez kocika, je to pomoc... Malu viem zobrat na ruky a odrazadlo mam pohodlne na pleci.... To iste ked ideme domov, nemame vytah, sme na 4 poschodi.... V pivnici ho nenechavam, lebo obcas ho pouzije aj doma....

didi2102
13. júl 2021

@ikonica tak áno je to bonus v tomto prípade ale za 20eur no neviem 🤗