Fúkacie fixky

jaxy
23. okt 2012

Ahojte mamičky. Na Vianoce by som dcérke rada kúpila fúkacie fixky, máme o ne dosť záujem ibaže všetky čo som našla boli min. od 4 rokov a dcérka má 3 - v decembri presnejšie 3 roky a 8 mesiacov. Má veľmi rada kreslenie a všetko okolo toho. Myslíte že sa to oplatí?

slniecko41
23. okt 2012

Neoplatí, veľmi rýchlo ju to prestane baviť......a ešte k tomu ju môže bolieť z toho fúkania hlávka, ja to z vlastnej skúsenosti pre tak malé dieťatko nedoporučujem.

limoncino
23. okt 2012

A myslíš, že tie 4 mesiace nejako zavážia?? Pokiaľ už pochopí, že musí fúkať a nie ťahať, tak neváhaj a kupuj...

evickapooh
23. okt 2012

mojej dcerke som kupila tiez ked mala 3 roky.... velmi sa jej pacili...rada sa s nimi hra dodnes.......pytas sa ci sa to oplati?ved uvidis .... nie je to velka investicia su pomerne lacne stoja cca od 3 do 6 eur..este aj existuju fuk. fixky ktore su vhodne na textil... super zabava, lahko sa s nimi da kreslit na textil.... dobre drzia.... nevyperu sa ani po x prania..odporucam

lienockaa
23. okt 2012

@jaxy nie,neoplati..kupila som synovi,mal v tom case 4roky a stoja nam v skrini..niezeby nemali uspech,to mali,ale to fukanie je pomerne narocne,su dva druhy-jedny fukaju balonikom rukou a druhe pusou,na tie pusou fukacie niekedy nestacia ani starsie deti,napr.aj moja 9rocna neter mala problem dat dost pary do toho spociatku,tie rucne jej isli uz dobre,synovi ani tie-nevladal tlacit ten balonik..takze mozno nejaku inu vytvarnu hracku..fukacky su pre starsie deti,aspon podla mojich skusenosti..mozno na buduce vianoce,nie tento rok..jedine ze by dcerke neprekazalo,ze fukas hlavne ty,lebo ona nevladze..mojmu synovi to prekazalo..

hori
23. okt 2012

no neviem... ja som robila kedysi au-pair 9 rocnemu dievcatku a tomu to s fukacimi fixkami vobec neslo, velmi ich chcela, najprv velke nadsenie a nasledne velke sklamanie, lebo to fukanie si vyzadovalo dost velku zrucnost... zasa 3 rocne ma vyhodu, ze mozno este neriesi, ze vysledok nie je taky dokonaly ako na predlohe... 😉 takze je to aj o tom, akou trpezlivostou sa vie obrnit rodic... 🙂

katy1979
23. okt 2012

moj dvojrocny vie fukat s fukacimi fixkami ale nevydrzi mu to dlho. Starsi fuka bez problemov. ono zavisi to od dietata.

bianca
23. okt 2012

no akoze neviem o com.Fukacie fixky stoja cca 2 €.Kupis,mala skusi.Keby to bola interaktivna pomocka za 50 € tak chapem ze clovek pochybuje a chce sa poradit ale takto.....

lili235111
23. okt 2012

ja neviem,je to pre decku radost to hej ale ja osobne by som to nekupovala 🙂 pamatam sa co sme my ako deti porobili z fukacimi fixkami ked nam ich mamina priniesla z madarska,pofukali sme cele steny,kocik sestrin,koberce a dokonca aj cely sme sa pofukali s tym 😒 pre nas vtedy ohromna zabava pre maminu len starosti a neskorsie buchanie si hlavy o stenu ze na co?? 😀 😖

lubicakovac
23. okt 2012

júúúúúúúúúúúúúj, s tým som sa ešte ja zabávala ked to prišlo na trh, to bola vec :D

prdelinka12
23. okt 2012

my sme to dostali tiez ked sme boli deti,vyfukali sme dve sady fixiek a potom sme na ne zabudli...vela sme pri tom pluli 😀 aj so sablonami sme mali,bolo to pekne,ale stacilo 🙂 a mali sme ja 8 a segra 5 rokov.

lejlla
23. okt 2012

Moj maly ma tiez 4rocky a bavi ho to...mame take ze sa da nimi pisat a z druhej strany su fukacie.takze ja myslim ze by sa velmi potesila