Everest z Paw Patrol

25. júl 2023

Viem, ze hlupa otazka. Ale aj tak sa spytam. Preco je podla Vas Everest z paw patrol najmenej vyrabana? Najviac sa dcerke paci Everest. Ale napr. je sada auticok, samozrejme bez Everest. Obliecky na postel skoro vsade Everest chyba. Plysaky Everest bud ani nevyrabaju, alebo je vypredana atd.

cookie29
25. júl 2023

lebo je tam len obcas?

shee11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. júl 2023

Aha, nepozeram to, mna to nebavi. Som nevedela, ze tam je Everest len obcas. A dcerke sa ta Everest velmi paci. Ano auto Everest dcerka ma. Ale su aj rozne sady malych aut a tam Everest vacsinou chyba.

cookie29
25. júl 2023

no lebo vacsinou su 4 hlavni... a potom su este vedlajsi, ktori su len obcas, a z nich je Everest skutocne len vynimocne, lebo zije na horach. A mna to tiez nebavi, ale dieta nenecham pozerat rozpravku samo, nesedim systematicky pri nom, ale som pobliz, takze viem

autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cookie29
25. júl 2023

@autorka...ach jaj urazat ano... citis sa lepsie, ked sa vyvrsis na inych?

vysvetlenie je jednoduche, uz sa mi viackrat stalo, ze na youtube a podobne sa uprostred rozpravky pre deti spustila nevhodna reklama, na styl Jacka rozparovaca, napriklad... alebo iny sci-fi film... podobne ked to bezi v televizore, tak tiez tam obcas byva reklama na vecerny film a pod... a uz aj na detskych kanaloch... ale samozrejme, kazdy si robi ako chce. Nabuduce radsej neodpovedat niektomu, kto sa kvoli jednoduchej otazke skryva a vystupuje ako anonym

nikha2809
25. júl 2023

Ja som dcére poobjednavala Everest z Ali, keď ešte mala mániu a ju mala najradšej, aj plyšáka aj autíčka s ňou.

miriamtruchanova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz