Elektrické autíčko pre deti

eva1235
5. nov 2022

Ahojte, mate niekto elektricke auto pre deti?
Ste spokojne? Chcem kupit na prve narodeniny tak rada si precitam vase skusenosti. Dakujem

https://www.elektrickeauticka.sk/elektricke-aut...

tamarkissova
5. nov 2022

Ahoj, my sme malému taktiež na prvé narodeniny kúpili BMW gt 6 a bol hotový, doteraz je hotový z toho nonstop len v aute alebo sa chce voziť, takze som ho už zazimovala do pivnice lebo len ráno otvoril oči a už štartoval😂😂😂 takze odporúčam, a hento vyzerá taktiež dobre, lebo niektoré mamičky kupuje čo najlacnejšie ale to sú len napodobeniny a je to otras, takze plne ti ho schvaľujem

ajush5
5. nov 2022

@eva1235 jednoznačne áno. Rozbili už 3, no stále je to najlepšia záhradná hračka od jari do jesene. Keď je vybité, vozia sa tak, že jeden tlači a druhý šoféruje. Zbožňujem tu spoluprácu.

141117mmn
5. nov 2022

Mame Ford a mala je spokojna maximalne..premna naj rozhodnutie...dobra investicia..ale nasa ho dostala az ked 4roky mala... pol roka prosikala🙂

eva1235
autor
5. nov 2022

Dakujem 🙏 a myslite ci je vhodne ked este nechodi? 🤔

tamarkissova
5. nov 2022

@eva1235 nooo v tomto prípade ani môj maly nechodil keď sme ho kúpili a do mesiaca začal, tak je to už na tebe či to kúpiš teraz alebo potom 🙂

sudocek
5. nov 2022

@eva1235 Ahoj. Muž kúpil takéto. A sme sním spokojný. kupoval ho keď mal 1rok.

julish
5. nov 2022

Ja by som to nechcela ani za nič, dieťa sa ma rozvíjať, v takejto fáze najmä motoricky, auto nedá detskému mozgu nič.

nikha2809
5. nov 2022

My mame ford ranger, mega spokojnost deti ho miluju stale sa vozia.Praktricky od troch rokov vedia pozdlzne zaparkovat na nom co ja v 31rokoch neviem 🙂 🙂 🙂

ajush5
5. nov 2022

@eva1235 jasne, kľudne aj keď nechodí, hlavne aby mal dostatočne stabilný sed. My sme s ním chodili na prechádzky namiesto kočíka.

ajush5
5. nov 2022

@julish čo dávajú motoricky dieťaťu hodiny prechádzok v kočíku? Je skutočne prízemné myslieť si, že je dôležité dieťa rozvíjať vyslovene len motoricky.

julish
5. nov 2022

@ajush5 v tomto veku je najdôležitejšia motorika, vedecky. Pri jazde kočíkom môžeme dieťaťu komentovať svet, ukazovať. Do autíčka je predpokladám dieťa naložené a pustené jazdiť niekde po záhrade. Veľmi ho to nemotivuje, aby sa pohybom tela snažilo dosahovať ciele

ajush5
5. nov 2022

@julish my sme s autíčkom jazdili po ceste a podnetov na spoznávanie a učenie tam bolo oveľa viac ako jazdou v kočíku. Už len snaha o točenie s volantom, chápanie čo auto robí ak s ním karuje. Snaha pridávať plyn, púšťať si hudbu, vysvetľovanie prečo musí pred križovatkou zastaviť. Ja by som teda nedokázala žiť s pocitom, že všetko robím len preto, že je to vedecky dokázané. Ak niečo môjmu dieťaťu neškodí, nemôže to mať na neho negatívny dopad. A aj nulový dopad so šťastím v očiach ma pre mňa neskutočnú cenu pretože viem, že rozvíjať motoriku môžem niekoľko hodín pred jazdením v autíčku aj niekoľko hodín po jazdení v autíčku

julish
5. nov 2022

@ajush5 okej, ako myslíš. Za mna je to len obrovska kopa plastu, taká snaha kopírovať tatinkov, zábava pre dospelých. Mne nevadí tlačiť kočík či pomaly si vykračovať so svojim dietatom. Do kočíka vie nastúpiť a vystúpiť, keď si chce pochodit,ty to auto sama odtiahneš domov len ťažko s dietatom na rukách. Ale teda ja trochu veci sledujem a snažím sa dieťaťu vštepiť úctu k prírode, pripraviť na buducnost

ajush5
5. nov 2022

@julish to auto ma diaľkové ovládanie, nerozumiem prečo by som ho mala ťahať a ešte k tomu s dieťaťom na rukách, ktoré vraj vystúpilo aby si pochodilo. My sme na prechádzky chodili ako rodina, obaja rodičia, nikdy som nemala problém s tým, ako sa vrátim domov, keby náhodou. A chodili sme veľa aj s kočíkom, neviem kde berieš že by mi to vadilo alebo ma to obťažovalo, no nebolo sme obmedzení len na kočík. Ja hrozne rada svoje deti rozmaznávam a plním im čo im na očiach vidím. Autá milujú, ale určite je plastové auto viac na škodu ako handry z fasfashion. Ale to tebe nemusím vysvetľovať, ty si zaručene dávaš všetko šiť a nakupuješ len v sekáčoch

julish
5. nov 2022

@ajush5 okej, máš iný životný štýl. Ja som s dietatom vonku denne dvakrát, od narodenia, nechodíme na prechádzky “ako rodina”. Keď rodina potrebuje zábavku, kúpi auto na diaľkové ovládanie. Už chapem

ajush5
6. nov 2022

@julish tak my sme ako rodina boli s deťmi vonku skoro stále 😂 ale chápem, že niektorí musia chodiť do prace a nemôžu si dovolit tráviť čas spoločne. Teraz už majú svoje povinnosti, ale už sú na elektrické auto veľkí, takže sa s nimi hrajú len na dvore.

ajush5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marlenka1889
10. jún 2023

Ahoj tiež po ňom pozerám, kúpila si ho?

eva1235
autor
14. jún 2023

@marlenka1889 nekupila … nakoniec iba odrazadla, lebo ako kukam spatne aj tak by z toho nic nemali rok je predsa velmi nizky vek, aby to dokazali vyuzit respektive, aby sa prekvapili potesili…. Isto kupim ked bude starsi a bude sa vediet potesit 🙂

saxana000
14. jún 2023

Mali sme ford ranger dvojmiestny.mala sa ho najprv bala potom sa mu uvarili motory lebo sa chceli vozit vsetci naraz potom prisla zima nabijali sme ho aj ked sa nevozila zaberalo to miesto baterka stracala kapacitu...a ked uz ho vedela konecne vladat tak jej bolo uz male.na frču na jedno leto co sa tatino zahra s tym ti staci aj z bazaru a potom budes rada ked sa ho zbavis aspon za polovicnu cenu. velke tazke hlucne nespratne.dieta nevybehane.nedajboze ked sa vybije v strede dediny.pre dievca absolutne nevhodne.pre chlapca mozno..ale zalezi od dietata.isla by som radsej do lepsej trojkolky šlapikary alebo kvalitneho odrazadla..