Elektrické autíčko Bentley

luckalussy47
13. sep 2020

Zdravím. Chcela by som sa opýtať ci Mal niekto podobný problém ako ja s elektrickým autíčkom Bentley.
Prvý deň všetko fungovalo na skúšobnej jazde, ale neskôr začalo strašne hučat, keď ide rovno je to ako tak v pohode ale pri odbocovani strašne hučí nepočuť vlastného slova. Autíčko sme dostali ako darček a preto neviem ako bolo skladané a podobne.
Bol to dar tak sa nechcem hneď sťažovať kupujúcemu že niečo nieje v poriadku keď stalo nie málo peňazí :( ci nepoznáte nejaký figel ako to doma pozrieť poprípade co skúsiť spraviť. Ďakujem aj za prečítanie. 🙂

pistalocka_semi
13. sep 2020

@luckalussy47 ako spomínaš, auto bolo drahé, preto by som do toho nešprtala a radšej ho dala čim skôr reklamovať... môže sa stať, ze nic neopravite, alebo reklamáciu Vam neskôr neuznaju lebo sa vyhovoria, že ste do neho šprtali. Čím skôr ho dáte reklamovať, tým skôr ho budete mať späť 🙂

luckalussy47
autor
13. sep 2020

@pistalocka_semi ďakujem za odpoveď aj som si myslela len som chcela vedieť ci náhodou nemôže len niečo malé škodiť.. Aj tá batéria sa mi zdá ze nie toľko vydrží koľko by mala.. Ale ďakujem za odpoveď 🙂