Elektrické autíčko

zlatino9
5. jan 2014

Ahojte, baby ktore mate doma elektricke auticko, ako ste s nim spokojne? Museli ste ho uz reklamovat? Od akeho veku ste ho pouzivali a vydrzala vam bateria aj uvedene 2 hodiny?

ivet1371
5. jan 2014

Ahoj my sme kupovali malemu ked mal viac ako rok.a stale funguje až na to že zodral kolesa lebo jazdi každy den ešte aj cez zimu.mame jeep kupovali sme zo slniečkovo.sk. a mame s 2 baterkami vydrži dlho.ale treba dlkšie nabijat.je k nemu dialkove tak dieta može vozit rodič.a je dobre vyžšie aby nebolo pri zemi

merrien
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matka1989
17. jún 2016

A ako si maly zvykol na auticko? Nasej sa paci len sa zlakne ked sa auto pohne toho "cuknutia" sa zlakne 🙂
@ivet1371

ivet1371
17. jún 2016

@matka1989 po čase sa prestal bát .a sedel v nom stale.a to my mame stary model.teeaz su už lepšie.aj vnučka ma a jazdi lakšie

matka1989
17. jún 2016

@ivet1371 lebo ona v aute sedi a ked sa pohne tak sa zlakne

lilu74
30. jún 2016

kupili sme synovi na 2 rocky, spociatku sa ho bal a myslel si, ze to dialkove je pre neho a bude sa s nim hrat, teraz uz beha po zahrade ako panko🙂) vies ho prepnut bud ho ovladas ty, alebo ked podrastie vie si pridavat plyn aj sam, ma tam hudbu - radio, trubu, svieti....je vyssie - odpruzene a je dvojmiestne. som rada, ze sme ho kupili a to sme sa bali ze ho budeme po mesiaci predavat🙂a chod ma plynuly aj brzdenie, cize ho to netrasie, nehadze.