Doma vyrobené detské ihrisko

vladik66
15. mar 2021

Maminky, chceme s mužom deťom vyrobiť svojpomocne detské ihrisko, máte nejaké nápady, aký spotrebný materiál sa dá doma využiť na zábavku pre deti? Máme v pláne domček so šúchalou a hojdačkami. Tiež ma napadlo so starých pneumatík urobiť preliezku. Máte ešte nejaké nápady, s čím sa deti vedia dobre prehrať? Vek cca 3-5rokov. Ďakujem

lenuska9999
15. mar 2021

Ahoj my teraz riesime ihrisko na zahradu a na pintereste je vela skvelych napadov.

andreatytler
16. mar 2021

@vladik66 Urcite pieskovisko... ak mate obavu ze tam budu chodit macky alebo zvierata, tak vyrobte poklop na zatvaranie.

vladik66
autor
16. mar 2021

@andreatytler ano pieskovisko tiež, malo by byť pod domcekom 🙂

qetka
16. mar 2021

my mame taketo 🙂 este muz chce dorobit lezecku stenu a j uz som vravela, ze dorobime hojdacky aj na druhu stranu, lebo sa nam obom dobre lezi na tom kolese 🙂

qetka
16. mar 2021

a my sme kupili piesok v hornbachu, maju tam napisane, ze ma daco odpudzujuce macky. Ale pre istotu zatvarame - to je spravene z vodeodolnej preglejky a sklapa sa to a je z toho lavicka, akurat teda vnutri je to vzdy mokre

vladik66
autor
16. mar 2021

@qetka vyzerá to super 👌 pieskovisko je fajn veľké a aj to sedenie so zakrytim je super,mysim mužovi ukázať. Hornbach mame ďaleko,tak bude asi obyčajný piesok

andreatytler
17. mar 2021

@vladik66 Ja ked som bola dieta som tiez velmi rada kreslila kriedami na cestu, ale rozculovalo ma to ked bol povrch plny spar a hrbolaty... My urcite urobime nejaku vacsiu hladku betonovu plochu alebo kriedovu tabulu na plot.

vladik66
autor
17. mar 2021

@andreatytler to je super napad👌 hned som to aj pozerala na nete, keďže my ho budeme mat v záhrade a blízko je iba jedna stena za garazou, nasla som nalepovacie tabule na kreslenie 🙂 ďakujem za tip ❤

essenceee
29. mar 2021

taketo ihrisko maju moje deti, je to naozaj skvely sposob ako deti zabavit. Lenže my sme ho nevyrabali, kupili sme ho na garden life