Detská kuchynka pre dvojročné dieťa

22ewka72
23. júl 2015

Poradíte niekto akú detskú kuchynku kúpiť dcérke(2 roky). Viac sa mi páčia drevené. Dakujem

evikuska
23. júl 2015

v Ikei maju krasnu drevenu, ja som kupila v draciku za 60€ plastovu, nizku a teraz veeeelmi lutujem, chcela by som ju vratit, ale asi sa mi to nepodari.... ta v Ikei stoji 79€ asi...

meluela
23. júl 2015

ta ikeacka je fakt pekna ... uz sme ju tam par krat v predajni vyskusali a vzdy velmi zaujala ... hlavne tie svietiace horaky su celkom impozantne

lucyliu
23. júl 2015

je fakt pekna, aj ja sa ju chystam neskor pre dcerku kupit, akurat pozeram, ze tu je o 40 eur drahsia, asi ju povlecieme zo SK 😀

libka1
23. júl 2015

idealne taku co sa paci jej, my sme kupili drahu jak slak a veru sme mohli aj lacnejsiu na to aby na nu prach padal 😀 dcera sa s nou nehrala a druhorodeny ju rozobral na cucky, takze tretorodena sa s nou uz sancu hrat mat nebude 😀 vyhodene peniaze u nas, inac sme mali Miele Gourmet kuchynku

meja3
23. júl 2015

My mame tuto - little tikes a mozem len odporucit, mame ju od Vianoc a stale sa malej paci, tiez ma kusok cez dva roky ;)

sovica
23. júl 2015

My máme túto plastovú Smoby a ja som s ňou spokojná. Záleží aj od toho, aký máte na to priestor, lebo niektoré sú naozaj veľké (dlhé a široké). My sme volili tento užší variant, nakoľko sa o detskú izbu delia sestra a brat. Je super využiteľná aj ako predajný pult (vzadu dolu má tiež dve poličky), keď sa hrajú na obchod a je ľahká, takže ľahko prenosná aj do druhej miestnosti. A áno, ako písala evikuska, treba si dať pozor na výšku, lebo niektoré sú naozaj nízke. My sme túto kupovali, keď mala dcérka cca 3 roky a stále sa dá s ňou hrať (čo sa výšky týka). Teraz má 5 a pol roka.

sovica
23. júl 2015
22ewka72
autor
23. júl 2015

Dakujem za odpovede. Rozhodujem sa medzi Ikea a Kidkraft, len tie sú dosť drahé, tak stále neviem. 🤐

kuklemu
12. okt 2015

@22ewka72 ahoj, akú si napokon kúpila? Tiež mám dilemu medzi týmito 2 značkami.

22ewka72
autor
12. okt 2015

@kuklemu Kúpili sme kidkraft "modern country" a sme maximálne spokojní.

kuklemu
13. okt 2015

@22ewka72 tá je naozaj krásna. Ja som sa nakoniec tiež rozhodla pre Kidkraft-home cooking. Dnes som objednala, sa neviem dočkať, akoby bola pre mňa 🙂 ďakujem, nech vám slúži.

giag
19. mar 2016

@meja3 mozem sa opytat, kde ste ju kupili? dakujem

meja3
19. mar 2016

@giag z ceskej stranky, nepamatam sa presne z akej, ale ak by ste potrebovali, pohladam to...

giag
19. mar 2016

@meja3 to je ok vdaka, na ceskych som ju videla 😉

lenka_21
20. mar 2016

@giag hodis my prosim link? Tiez resim kuchynku... Ta co sem dala @meja3 sa mi velmi paci....

monicka331
16. mar 2017

@meja3 kolko stala prosim vas