Darčeky na Vianoce pre 2,5 a ročné dievčatká

carmenka123
6. okt 2014

ahojte mam dve dievcatka 2,5 rocnu a 1 rocnu poradite co im kupit na vianoce ? neviem vôbec poradite mi ? budem vam vdacna za vsetky vase rady a typy

pribinak
6. okt 2014

Kuchynku a kopec riadikov

agnesino
6. okt 2014

dvd spievankovo, u nás od roka každoročný darček...malá to stále miluje a už bude mať štyri, pesničky sa odtial naučila sama aj anglické, teraz v škôlke hviezdi

janinah
6. okt 2014

netreba veľa,lebo potom má dieťa 5 rokov a má všetko a ozaj už ťažko niečo vymyslieť..ja stále hlasujem za knihy podľa veku,1ročnej drevené vkladačky,staršej bábiku

tribalmite0
6. okt 2014

Ahoj..kuchynka, bábika, kočiarik, knihy, detské spotrebiče ako vysávač, žehlička... naša 2, 5ročná princezná dostane bycikel a kým príde jar tak akurát doň dorastie🙂, auto na diaľkové ovládanie lebo zbožňuje autá 🙂, nejaké knihy a nejaké oblečenie a drobnosti. ..

pribinak
6. okt 2014

@janinah to je síce pravda, ale taka kuchynka je darček pre väčšiu aj pre menšiu a je to taka hračka s ktorou sa zahrajú aj o rok ci dva

janinah
6. okt 2014

@pribinak no,kychynka pre 2ročnú mi pripadá ešte skoro

pribinak
6. okt 2014

@janinah čítaj, ze ma 2,5 a závisí to individuálne od dieťaťa

bonaqa2013
6. okt 2014

Maminka by mala asi najlepšie vedieť čo zaujíma jej detičky. Bábiky, Play Doo doo, knihy, sánky, lyže - ak budete chodiť lyžovať s vačšou, vymaľovánky, plyšové hračky - niečo milé....

siska53
6. okt 2014

@carmenka123 ak ich nema vela,daku babiku,nejake cd s pesnickami alebo pozri nieco na vnimavehracky.sk.
Nieco na montessori sposob..
Ani knizka nie je zla,ak rada cita...pastelky a papier,ak rada kresli..
Nasa sice teraz k meninam.dostala kociarik a postielku a babiku (kazda cast rodiny daco)..no aj knizku dostala taku naucnu trosku...
Fakt zavisi od toho,co ju bavi..

sisulka7
6. okt 2014

Aj naša mala dostala bicykel, kuchynku k narodeninam a moja druha dcera sa s nou uz prehrala skor nez vedela chodit, takze kuchynka super napad. Aj my to momentalne riesime, problem je, za mame 5 rocnu a 2rocnu dceru. Kedze vacsinu velkych darcekov uz ma po starsej, tak netusime, co mladsej.

slavka385
7. okt 2014

pekné original barbie za super ceny : https://www.modrykonik.sk/market/seller/slavka385/

map0007
7. okt 2014

@pribinak ja súhlasím s Vami🙂 moja 2 ročná dostala malinku kuchynku a riady pohariky.Je zlatá stale sa s tým hraje a robieva mi akože kávu,čaj,polievicky vari.Minulé táka zlatá bolá úplne že 🙂bolá na návšteve známa s malou.No sme kecali a ták som sa hrala s mimcom a priniesla som jej vodu nee.A ták po chvíľke prišla moja mala z deckej izby,že teta som ti spravila kávičku🙂 a sme sa ták zasmiali-že aní já neviem co sa patrí a mala moja áno🙂🙂

ana_aja
7. okt 2014

@carmenka123 maňušky, hudobné hračky, jedlo na hranie, knižky... pre inšpiráciu kuk na www.drefkohracky.sk