Darček pre trojmesačnú neterku

petka0202
9. dec 2016

Aojte baby idem si po radu k vam chcem sa spytat na nazory co kupit neterke na vianoce momentalne ma tri mesiace oblecenia ma dost a hraciek zuvacich a hrkalky tiez co by ju mohlo zaujimat dakujem za kazdy prispevok a radu

pribinak
9. dec 2016

kupon na baby plavanie, alebo cvicenie s babatkami

warholette
9. dec 2016

@petka0202 hentakemu malemu knedliku je to jedno, radsej sa spytaj jej mamy (tvojej sestry/svagrinej?) ci by jej viac pomohli plienky, oblecko na 6 mesiacov, knizky na citanie...

xstelinka
9. dec 2016

@petka0202 suhlasim s warholette.Take babo si to podla mna min. do roka neuvedomuje.Radsej nieco kupit co by pomohlo rodicom,plienky,vlh.utierky....

jana_eyre
9. dec 2016

Ja mam teraz trojmesacneho, všetci z rodiny sa ma pytali co kúpiť, tak som nadiktovala plienky.. Doteraz sme minali tie co dostal pri narodeni, po Vianociach budeme minat vianocne 😂 urcite kúpia aj nejakú maličkosť, ako ich poznam, ale pri takom babatku je lepšie spýtať sa priamo rodica co by sa mu hodilo..

vilma7
9. dec 2016

Záleží čo rodinke ešte chýba, môžeš aj deku na hranie-na kt.by ležala a nad ňou budú hračky visieť, alebo stoličku do budúcna..musíš ty vedieť aký máš rozpočet a najlepšie sa dohodnúť ako tu už bolo spomínané s jej mamičkou

fiviasebi
9. dec 2016

Ahoj, alebo skus kúpiť poukaz na rodinné fotenie s toho bude mať aj malinka niečo (peknú spomienku na časy keď bola babo).

jasminet
9. dec 2016

plienky, mokre servitky, stolicku na jedenie, supravu na jedenie - tanier..., poukazky do drogerie, nejake oblecko - ale uz vacsie - len dat pozor na rocne obdobie kedy to vyuzije...

henikav
9. dec 2016

@petka0202 co tak kupit nieco mamine? Ta s takym babatkom musi byt unavena, nieco mile ju iste potesi v case ked sa vsetko toci len okolo babatka. Malinka si to este aj tak neuvedomuje. Mozes jej dat darcek s tym ze malicku budete este maznat dost, teraz trosku mamicku

delmondo
9. dec 2016

Nočník, využijú ho v budúcnosti

juditka_d
9. dec 2016

Je toho kopa - plienky, oblecenie na 6. mesiacov, take choditko co pred sebou dieta tlaci (vyuzije za pol roka), nocnik, flasku - ak pouziva flasky tak si zisti ale aku znacku, poukaz na plavanie, cvicenie, rodinne fotenie... ale ja osobne by som sa spytala mamicky, co by sa im hodilo. Ak povie ze jej je to jedno, tak potom je to na tebe 🙂 alebo hracky do vody - tie nasu velmi potesili

katrinka8
10. dec 2016

Závisí od toho, či to cheš poňať tak symbolicky, alebo nejako užitočne. Môžeš aj knižky - nejaké riekanky alebo podobne. Knižkou nič nepokazíš 🙂 Alebo ako baby vyššie radia. Oblečenie ak by si išla, tak univerzálne, napr. body, tepláčiky, legínky a pod. - niečo, čo sa dá celoročne používať, nič sezónne ako vetrovky alebo letné šaty, lebo to nemusíš utrafiť veľkosť. Alebo mi napadlo ešte, háčkovaná hračka. Ale to už asi nestihneš do Vianoc. Alebo u nás sme veľmi využívali toto:
http://www.babymarket.sk/sk/7254/139/chicco-pro...
Deti už majú 6 a 3 roky, a stále využívame pri nich, keď v noci treba čosi napr. kvôli chorobe a pod. - svieti to jemne, ale zároveň vidíme, čo treba, tak nemusíme hneď svietiť veľké svetlo. Dá sa zapnúť buď lampička ako keby, že svieti ten vrch, alebo hviezdičky, a to všetko s hudbou alebo bez. Hudba sa dá aj samostatne, aj spolu so svetlom (hviezdičkami).