Darček pre ročného chlapčeka

florentina1
15. okt 2013

Mamičky čo kúpiť 1 ročnému chlapčekovi k narodeninkám? odrážadlo má 🙂

cawes
15. okt 2013

Lego duplo

m_ij_ka
16. okt 2013

@florentina1 drevené kocky farebné, detský mobil vyzváňajúci,

barcelona94901
16. okt 2013

cawes ti dobre píše,lego duplo je vdačná,obľubená hračka

mmmj
16. okt 2013

u nas mala uspech aj drevena kacicka na palicke na tlacenie, aj to duplo je fajn. tiez lopta, hojdacka (ak je kde zavesit)

senta_sofia
16. okt 2013

stan s loptickami, ak ho mas/maju kde dat 🙂

ichbinich
16. okt 2013

Lego Duplo
drevena zeleznica
farbicky plus dostatok papiera 😉
loptu/lopty
drevene kocky
knizky
auticka
zvieratka na tahanie/tlacenie pri chodeni
vkladacky, neviem ako sa to vola, ze do dierok isteho tvaru sa vkladaju male kocky/cylindre atd toho isteho tvaru
taky kuzel=majak ako ma napr. Ikea, kde sa na drevenu palicku ukladaju podla velkosti drevene kruhy a vznikne potom z toho kuzel (http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/6006...)

florentina1
autor
16. okt 2013

jeeeeej kočky ďakujem veľmi pekne 🙂 drevený vláčik máe aj dreveného koníka, dostal malý na Jarmoku 🙂 tie vkladačky - tvary tiež máme 🙂 ale Lego veru nie, asi to bude viťazom 🙂 aj loptičku mám prichystanú Fit loptu na skákanie 🙂 máme aj malé loptičky, no ten stan by sa zišiel ale máme málo miesta... ale všetko je super nápad, ďakujem 🙂

ichbinich
16. okt 2013

@florentina1:
Aj ked je Lego drahe, je to investicia na niekolko rokov 😉
Syn bude mat 4 roky a stale sa hra s Duplom. Ma sice jedno poziarnicke auticko uz aj z "maleho" Lega, ale to sa mu predsa len horsie sklada. A garaz pre auta ma rychlejsie postavenu z Dupla 😀
Navyse je Duplo darcek, ktory moze dostat potom aj od rodiny, lebo jednoducho si vyberies, ze ktoru sadu chces a im to povies 😉 A kazdy moze kupit nieco podla svojho rozpoctu: malu krabicku s dvoma zvieratami za 5€ alebo velke Zoo za 50€... a aj na Vianoce ostane este nieco, co mozu darovat 😉 😀
(ja uz som povedala, ze aj ked to budem drzat doma najblizsich 30 rokov, ale Lego ani drevenu zeleznicu nepredam, budem to drzat pre vnucata 😉 😀)

klincek
16. okt 2013

@ichbinich uplny suhlas, lego je super hracka. pekna, kreativna, a aj odolna.. 😅 . u nas ma tiez velky uspech.

florentina1
autor
16. okt 2013

@ichbinich Veľká pravda a veeeeeľmi pekne ďakujem za nápady, ďakujem 🙂 takže už som si istá bude to Lego 🙂))) a kde je najlepšia cena? zvykla som kukať aj v Dráčiku, aj na mimiaukciách... 🙂

florentina1
autor
16. okt 2013

je rozdiel medzi Lego Duplo a Lego basic? ja sa zatial nevyznám v tom... 😉

ichbinich
16. okt 2013

@florentina1:
Lego Duplo su tie velke kocky vhodne pre male deti. Teda zhruba od 1 do 4 rokov.
Potom su ine serie, napr. Lego City a ine, kde su velmi male kocky a zlozitejsie navody. Tie su najskor od 4 rokov.
Byvaju sady, kde su iba zakladne kocky a potom napr. to Zoo alebo zvieratka alebo obchod, traktor atd. Pre kazdeho nieco 😉

Niekedy ma Dracik dobru cenu, ked je to oznacene ako carovna cena, alebo Tesco vo vypredaji. Pricom ale ta akoze povodna cena je napisana prilis vysoka...
Inak Lego byva skoro vsade za cenu odporucanu vyrobcom, teda Legom.
Treba sledovat akcie, vyuzivat body a pod. Pred 3 rokmi mala Billa akciu, za nazbierane body bolo aj Duplo lacnejsie. To potom bola dobra cena.
Ale zisti si cislo modelu, ktory sa ti paci. Na kazdej krabici Lega je 4 az 5 miestne cislo. A potom si to najdi na internete 😉

aadulik2110
16. okt 2013

http://www.mall.sk/lego-duplo#no-filter
my sme malému k roku dali vláčik, vďačná to hračka, ale dostali sme aj pieskovisko, šmykľavku, loptu, autíčka... kolegyne mu doniesli lego duplo (zatiaľ ho žiadne kocky a ani lego neprimälo stavať), ale super náklad na prevážanie v nákladnom aute... hádam ho to raz chytí 🙂

ichbinich
16. okt 2013

@aadulik2110: suhlasim, stavat zacal aj moj syn az neskor. Ale Duplo policajne auto dostal, ked mal 13 mesiacov a hral sa s nim okamzite a doteraz 😉 Aj traktor je super, aj male "quad auta". Aj figurky dlho ignoroval, ale uz sa s nimi hra. Ale to je dost individualne.

stija
16. okt 2013

všetko sú tu super rady. ešte mi napadla jedna vec, o ktorej som ani nevedela, že existuje, kým som na to náhodou nenarazila. fixky pre deti od 12 mesiacov. majú namiesto normálneho hrota iba takú malú akoby gulôčku, teda deti nezatlačia hrot (čo sa pri malých deťoch s fixkami stáva) a dajú sa vyprať a umyť vodou s mydlom. Čiže zmytelné z akéhokoľvek povrchu.

florentina1
autor
16. okt 2013

no kočky ste veľmi zlaté 🙂 ja som Vám neskutočne vďačná 🙂 určite bude Lego Duplo, už som aj kukala na nete 🙂 bude to možno http://www.dracik.sk/10553-lego-duplo-moje-prve... 🙂)) ďakujem 🙂))