Darček pre dvojročné dieťa

kikinka19
28. aug 2013

Dobry den mamicky..som v takej dost velkej dilemme.🙂moj stuplik bude mat dva rocky a chcela by som mu nieco kupit s pedalmi..rozhodujem sa medzi sliapacim traktorom al.byciklom..trojkolka alebo maly bycikel..co je najlepsie?..este s pedalmi nemame skusenosti..na trojkolke alebo malom bicykli dociahneme ale traktor neviem..dakujem..pekny dnik

nikolet_89
28. aug 2013

@kikinka19 ahoj my chceme malej k 2 rokom kupit first bike

m_ij_ka
28. aug 2013

@kikinka19 ja som staršej dcére keď mala dva roky kúpila dievčenskú motorku dvojkolesovú a na predných kolieskach mala pedály ale dala sa použiť aj ako odrážadlo, bolo to 2v1. A momentálne mám aj ročnú druhú dcérku a tú to tiež zaujíma tak si myslím, že je to dobrý výber.

k_a_j_k_a
28. aug 2013

@kikinka19 ahoj. My sme dcerkam na 2,5roka kupili klasicky bicykel. Odrazadlo sme nechceli, trojkolku sme mali, ale nevedeli na tom jazdit, lebo pedale boli na prednom koliecku a jednak nedociahli a po druhe to islo tazko. Cize ak sa rozhodnete pre trojkolku, tak s pedalmi dole, nie vpredu.
Inak, starsia dcerka od 3,5roka chodi bez pomocnych koliecok. Mladsia je julova a hrozne drobunka a poriadne nedociahne z bicykla na zem, cize to vychadza tak, ze koloeska dame dole buduci rok ako 4rocnej.

lilysk
28. aug 2013

@kikinka19 Ahoj trojkolku som kupila na 2 roky dcere .
Takuto a som max spokojna .

http://i-store.walmart.ca/images/WMTCNPE/866/69...

kikinka19
autor
28. aug 2013

lilysk:ta trojkolka vyzera perfektne..ale chcela by som mat pedale ako na normalnom bycikli,lebo taku trojkolku mame,ktorra ma na prednom kolese pedale a nedociahne na ne..a aj rychlo sa nam pokazila.. 😒

kikinka19
autor
28. aug 2013

a stym traktorom nemate nikto skusenosti?ja som natom videla ist len starsie deticky ako 3 roky.. 😒

lilysk
28. aug 2013

@kikinka19 Taku som nenasla .Moja ma 2 roky je drobunka velmi -teraz mame velkost 86 a dosiahne v pohode .
Bike co mame taky po starsej dcere ani na neho nevysadne ☹
Aj ja som chcela take pedale ,ale som nic take nenasla ☹

k_a_j_k_a
28. aug 2013

@kikinka19 inak, bicyklik mame 12". Mensi ani neodporucam. Mladsia ma 3roky, 90cm, na zem nedociahne, ale na pedale v pohode a teda premava sa na tom bicykli dost rychlo 🙂