Darček pre dcérku na 5. narodeniny

alenkay7
10. feb 2017

Rozmyslam co je kupit, nieco co by jej aj pomohlo k rozvoju, poprosim o typy

alenkay7
autor
10. feb 2017

zara0201
10. feb 2017

Syn mal tiež nedávno päť rokov ale dali som mu čiastočne priestor - sám si povedal čo chce a išli sme do kompromisov. Aby zas nebol sklamaný že dostane niečo čo je síce z môjho pohľadu dobré a "rozvíjavé" ale jeho vôbec neosloví. Opýtaj sa dcéry a "dohodnite sa". Našťastie náš syn je v tomto celkom rozumný a nenáročný, žiadne tablety ani počítače. Želal si kreatívnu stavebnicu a ďalšie súčasti k drevenej vláčikovej dráhe.

jarka87
10. feb 2017

Neviem, či mi spadol príspevok, ale to elektronicke pero od albi? Logico Primo? Lego je tiež na rozvoj? Sewa? Spoločenské hry ako Tik tak bum? - Dobble? od Albi kocka ako Abeceda? Svet? Je toho veľa 🙂

tarvika
10. feb 2017

moja bude mat teraz 4. chce flautu a pocitadlo. takze by som sa asi zamerla na to co dieta chce. v 5 rokoch by som aj nejake knizky kupila, s pismenkami pripadne o prirode, podla zaujmov.

alenkay7
autor
10. feb 2017

dakujem za rady, milujeme knižky kupujeme bežne. takže ten napad od albi aj poteší
a pocitadlo je tiež fajn napad lebo mala si stale pleti štiry tri😉

smeja737
24. feb 2017
Používateľ smeja737 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od smeja737.

Ahoj, ja som prednedávnom objavila túto stránku http://www.najceny.sk/.... vždy keď si neviem rady, tak idem tam pozriem kde sú nejaké dobré ponuky a tam niečo objavím 🙂 Mne to dosť pomohlo nie raz 🙂

llllenkaaaaa
27. feb 2017

Mne pomohol článok o zaujímavých nehračkových darčekoch pre deti. Hračiek malý dostáva kopec a tak sa vždy snažim vymyslieť niečo iné a originálne http://www.fluff.sk/15-tipov-nehracky-ktorych-b...

mirdos8
12. apr 2017

Nejaké knižky ... tie sú podľa mňa najlepšie.

vrana80
12. apr 2017

Starsia dcera bude mat v lete 5 rokov a chystame sa kupit knizky s elektronickym perom, ma to chlapec od susedov a velmi sa jej to pacilo. Urcite sa jej este popytame ze co by si priala😉