Darček pre dcérku k prvým narodeninám

anika151
2. mar 2015

Nasa pusinka bude mat o 2.mes. 1.rocik.Ale to strasne rychlo zbehne.Prosim poradte mi co malej kupit aby to vyuzila atak.Tesiim sa na vase napady a urcite nieco stoho kupim.Samozrejme torta nesmie chybat.😉

meusicka
2. mar 2015

ahoj, nasa dostala take choditko na tlacenie, su teraz dostat take krasne , aj drevene v podobe kocika alebo kde su este v tom aj stavebne kocky. a potom este mi napadlo ze nejaku peknu babu, s makkym telom, ktora ale uz vydava zvuky, to mali nase baby tiez rady. 🙂

anika151
autor
2. mar 2015

@meusicka. Jeej dakujeem moc ste zlata. Nuz som rozmyslala ci jej nekupit Masu babiku lebo dokaze hrat aj rozpravat a ktomu odrazadlo nejake nuz este nieco ale neviem co je dost hiperaktivna.

monique89
2. mar 2015

Nasa mala bude mat rok az v juni, ale urcite dostane sedacku na bicykel (no dobre, tak to bude trosku darcek aj pre mna) :P, peknu jogurtovo-ovocnu tortu, z ktorej si bude moct dat (bez cokolady) a nejaku "vzdelavaciu" hracku podla teorie v jednoduchosti je krasa - kocky, vkladacku a pod., uvidim, co ju bude bavit 🙂 Babiky a oblecka necham na babky, krstnych a vsetkych ostatnych, ktorym v dobrej voli poradim 🙂 Inak ako ju tak teraz sledujem, najoblubenejsie su prave tie najjednoduchsie hracky... Gumena kacicka, makka penova kocka s obrazkami, leporelko, hryzadlo v tvare hrosika... Niezeby ju vsetky tie hrajuce a blikajuce vymysly nezaujali, ale po case z nich zacne byt priam unavena a nervozna, nemozem ju pri nich nechat samu na zemi, lebo su tazke a casto sa s nimi buchne a mne tie melodie zneju v hlave aj v noci :D Vychovajme si skromne deti, co sa tesia malickostiam - je taka krasna, ked si spokojne na zemi obzera tu svoju kocku 🙂

slnecnica174
2. mar 2015

@anika151 Nasa dostala domcek a bobby car 😉

anika151
autor
2. mar 2015

@monique89. No supeer aj vy mate dobre napady.Nieco logicke by som jej kupila aby sa stym hrala a ked ju to omrzi tak urcite masa babika ju povzbudi heh.To ze nasa nesce byt na jednom mieste zacne vrieskat plakat len aby nebola vvchodaku alebo vsedaku.Nuz neviem co take vybrat aby sa zabaavila aspon na 10-15 minut.heh ..