Darček pre choré dievčatko

tatianan
8. jan 2016

Ahojte žienky, prepáčte ak ruším, som tu nová a neviem ako to tu chodí, ale nevedeli by ste mi poradiť čo kúpiť malej neterke do nemocnice keď zájdem na návštevu? Má mononuklózu a chcú si ju tam ešte nechať pár dní a tak si lámem hlavu, čo by ju mohlo potešiť a rozveseliť, rozmýšľala som nad nejakou knižôčkou alebo nejakou len hračkou na potešenie alebo neviem, nemáte nejaký typ prosím? Ďakujem vopred za každučkú odpoveď 🙂

cervikpepik
8. jan 2016

ahoj,aka je stara??

tova
8. jan 2016

a vek????????????? kniha nic moc nie kazde dieta sa rado hra s knihou. Skor nejake duplo, nieco s cim sa da pohrat viac krat denne a min. 10 min.

mishka023
8. jan 2016

Podľa toho koľko má mala rokov. Určite niečo na "zabitie " času. Napr. nejakú knižku, lego,skladacku, omalovanku....

tatianan
autor
8. jan 2016

Jáj ja som úplne zabudla napísať vek 🙂, má 8 rôčkov. A to lego je vážne skvelý nápad, to mi vôbec nezišlo na um, snáď ho tam ešte nepostráca 🙂

dominika6
8. jan 2016

@tatianan
Omalovanky,farbicky alebo aj babiku s doplnkami vo ju bude cesat a prezliekat

maary11
8. jan 2016

@tatianan U takych dievcat teraz celkom ide Lego friends, tiez sme kupovali kamoskynej dcere 😉

bonaqa2013
8. jan 2016

bábika s doplnkami....

loginexistuje
8. jan 2016

no kedze pojde asi na infekcne /aspon v BA sa s mono chodi na infekcne/ tak nieco co vies potom omyt savom... alebo nevadi ak to tam nechas.

Farbicky, omalovanky, nejakeho petshopaka, barbie s doplnkami

stepanka274
8. jan 2016

Topmodels, kreativny zosit s nalepkami a sablonami na spolocenske saty, maju to v draciku, alebo puzxle, hlavne skore uzdravenie

kikurka
8. jan 2016
Používateľ kikurka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kikurka.

My sme mali tiež v rodine taký prípad síce nebola až v nemocnici ale inšpirovala som sa kamarátom a zobrala som plyšovú mononukleózu, tú chorobu môže dostať inak len raz a tak bude mať "pamiatku", naviac je to pekné, rúžovučké tak našej sa to páčilo aj keď je už postaršia... inak by som jej ešte pribalila nejakú knižku určite, v nemocniciach je ťažké sa zabaviť a keď bude mať v nej rozprávku aj s omaľovankami tak jej to rýchlejšie zbehne

tatianan
autor
10. jan 2016

Veľká vďaka žienky za každú odpoveď, už pre ňu mám farbičky a omaľovanku to som sa trošku bála, že už je nato príliš veľké, ale dám na vaše slová a ešte niečo jej vyberiem. A áno určite mamine odkážem aby to potom umyla niečím silnejším myslím, že ju to tiež už napadlo 🙂 a @kikurka to znie pekne a nerada by som ťa urazila, ale nie je to trošku nevhodné? 🙂

kikurka
11. jan 2016
Používateľ kikurka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kikurka.

@tatianan Mala som aj ja trošku dilemu, ale ono to vyzerá veľmi milo, ja som to brala z giantmicrobes.cz tak si to pozri a posúď sama... jej sa to tiež veľmi páčilo teraz to má na poličke a už vie, že tú infekciu by už nikdy nemala dostať tuším, ale skôr jej to môžeš dať keď už bude vyliečená

alexf
12. jan 2016
Používateľ alexf je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alexf.

Nic sa neboj nasa tiez dostala podobnu hracku ked bola mensia a velmi sa jej pacilo, tak ju to chytilo ze isty cas chcela byt biologickou aby ich aj skumat mohla tak sme jej ich kupili viac ale uz presla na doktorku, snad jej to aj ostane 🙂 a skus inak porozmyslat mozno aj nad nejakou hrou ak tam ma nejaku kamosku, aj ked pravdepodobne asi bude sama no pri hre zbehne cas ovela rychlejsie mam to odskusane pri svojich 🙂

tatianan
autor
16. jan 2016

Ďakujem ešte raz za rady, veľmi ste mi pomohli, to lego bol skvelý nápad, veľmi sa jej páčilo 🙂 A toho plyšáka bude ako potom ako prekvapenie doma, má veľmi rada rúžovú tak myslím že ju to tiež nadchcne a bude sa mať čím kamarátkam pochváliť ako vyzerala jej choroba, ktorú prekonala 😀