Darček pre chlapčeka na druhé narodeniny

ocko78
29. júl 2013

kočky poradte niečo pekné pre chlapčeka na druhé narodeninky 🙂 🙂 🙂

nikolet_89
29. júl 2013

@ocko78 lego duplo, majstrovska dielna nieco ako kuchynka pre dievcatka, prvy bicykel zalezi od sumy ktoru chcete dat...a ked budete uplne bezradny tak chodte do brendonu a tam vyberiete urcite nieco

ocko78
autor
29. júl 2013

bicykel uz mame 🙂 lego tiež.... tu je nablizku len dráčik,, tesco ☹

voskovaeva
29. júl 2013

aj ja oporucam lego 😉

zuzitko74
29. júl 2013

@ocko78 Hojdací koník.

ocko78
autor
29. júl 2013

Aj konika uz mame,, aj bytovu hojdacku aj smykacku..podostavala sestřička,, ked bola mensia,,, preto som bezradná co mu darovat....

asfodelka
30. júl 2013

@ocko78 my sme malemu kupili na 2narodeniny vlacik Tomas, ale zas zalezi ci dieta pozna rozpravku. vzdy ked sa dostaneme do Tesca tak maly uteka rovno k hrackam cars... tiez rozpravka a vzal by ich vsetky. mozes kupit napr aj nalepky na stenu z oblubenej rozpravky. my sme kupili z baumaxu a su perfektne. a este dalsia najoblubenejsia hracka nasho je domcek s gulickami a tabula na kreslenie s kriedami. tipujem ze odrazadlo uz asi mate tiez.
drzim palce pri vybere a myslim ze nezalezi na cene, taky maly drobec ani nechape co su narodeniny 🙂 co mame deti v rodine najviac sa tesili nie na darceky ale na to ze bude torta a ze sa budu fukat sviecky.

ocko78
autor
30. júl 2013

@asfodelka noo aj odrazatko mame aj kolobezku aj tabulu velku 110 cm,,, torticka urcite bude ja mu peciem cars 🙂 aj nad vlacikom som rozmyslala aky je to ?? su nejake elektricke alebo??

asfodelka
31. júl 2013

@ocko78 my mame vlacik Tomas vo forme lega, ma kolajnicky a vozen a zopar kociek. ale dobre je ze pasuje aj k inej stavebnici lego co mame. ale su aj elektricke, alebo len take kusove rusne roznej farby.