Darček pre 6 ročného chlapca na narodeniny

atrencsik
12. sep 2017

Ahojte baby.Pomozte mi. Sme pozvany na narodeninovu party 6 rocneho chlapceka. Synček má len 2 a pol, takze ma to aj dost prekvapilo. Kedze je to jeho prva party popýtala som sa mamiciek akým darcekom ho prekvapit. Tak normalnej odpovede som sa nedockala😕.vraj len neaku drobnost.ale ani nahodou neaky priklad ze co.takze prosim napiste ak mate neake skusenosti.dakujeeem:slight_smile:

pribinak
12. sep 2017

Lego. Tym nic nepokazis. Vacsina deti ma lego velmi rada.

solene
12. sep 2017

Spoločenskú hru pre dieťa v jeho veku

ukulela
12. sep 2017

6rocny? knizku. ved uz chodi do skoly ... alebo daku peknu sadu pasteliek a skicar k tomu, omalovanky, ...

dahra
12. sep 2017

drobnosť - napr. lopta, alebo angličaky (hot wheels), atď.

zbytocna
12. sep 2017

Puzzle?

jarka87
12. sep 2017

Nejaké autíčko? - možno niečo ako sanitka? hasičské? policajné? - lego? to je istota 🙂

erickatt
12. sep 2017

Ta blbina co je plna sladkosti a trieska sa do nej. Pina.. nejak

erickatt
12. sep 2017

Pinata

deti95060810
12. sep 2017

kniha, auto, lopta, batoh, spoloč. hra,

lala123
12. sep 2017

Lego

janinah
12. sep 2017

viac ako 10eurovy darček netreba,do toho lego nevojde...spoloč. hru nejakú malú alebo hero factory -skladačka robot

deti95060810
12. sep 2017

@janinah 7 e stojí fotbal - hra pre dvoch...panáčikovia sú na takých strunkách....syn sa s tým rád hral...

sovica
12. sep 2017

Píšem, čo sa páčilo môjmu synovi, ako 6 ročnému (a väčšinu by bral aj teraz 🙂 ) - Lego (sú aj jednoduchšie a nie veľmi drahé - na krabičke vždy býva uvedený aj vek), angličáky, nejaká (rýchla a zábavná) spoločenská hra, napr. Dobble, kniha pre 6 ročného: G.Futová - Nezblázni sa, mamička, Očko špehúň, R.Brat - Škola za rohom alebo nezbedy školáka Šuška, B.Jobus - Muflón Ancijáš a jeho spanilá jazda...

mrskova
12. sep 2017

zavolsj jeho rodicom a spytaj sa ,co sa paci ich synovi, my me tak boli minuly rok , syn mal 2,5 r a sli sme 6rocnemu..a tomu sa pacilo star wars... hocico, ci by som kupila hrncek, lego, pribor.. 🙂 len nech to bolo star wars.. 🙂 , takze za mna odporucam jeden telefonat rodicom oslavenca 🙂

lilke
12. sep 2017

tato hra je skvela https://www.bejbynet.sk/made-hra-padajuce-opicky (ja som kupovala v draciku trochu inu verziu), gulockove drahy (z lacnejsich cascade - dracik), nejake lietadlo, mozno v tomto case aj sarkana, lietadlo na hadzanie

h2
13. sep 2017

@atrencsik Ahoj, skús popozerať v tejto téme:
https://www.modrykonik.sk/forum/hry-a-sportove-potreby-pre-najmensich/darcek-pre-5-rocneho-chlapca/ 😉
Ináč, môj 6-ročný momentálne miluje túto hru, ktorú nedávno dostal (ale je trochu drahšia): https://www.ihrysko.sk/hlavolamy/cervena-karkul...

atrencsik
autor
29. sep 2017

Dakujem baby😊. Nakoniec to bolo lego ale aspon mam jasno do budúcna. Ked tie oslavy raz zacnú uz to nebude mat konca😂.

dai
29. sep 2017

@atrencsik ahoj... ak vam zacinaju taketo oslavy tak ti odporucim sa dohodnut s ostatnymi matkami na financnom limite - ste dospele, nemyslim ze ta tema niekoho urazi... ja si tym prechadzam uz niekolko rokov - s muzom kolkokrat nadavame ze decka ziju spolocenskejsie ako my co sa tohto tyka - kazdy 2-3ti vikend nieco... Ale teda pred xy rokmi sme si stanovili limit ze dary do 20 euro - niekedy je to pod, niekedy nad - hlavne pri starsej sa zvykneme uz aj viaceri rodicia dohodnut aby sme nekupovali blbosti ktore uz take starsie deti nechcu, ale kupime napr. citacku, tablet a tak - ak sa spoja 5-6ti rodicia tak sa to da vyskladat a decko ma nieco hodnotne co si realne praje...
pri tychto drobcoch u nas je istota to malicke lego - to stoji do 15 euro a k tomu nejaka somarinka typu kinderko, nejake pekne pero a pod. - podla toho ci je to dievcatko alebo chlapcek... a hlavne treba deti naucit byt vdacne za vsetko aby dokazali ocenit akykolvek dar, pripadne aj nic ak to rodicom nevyda, aj tu podanu ruku a ze dieta prislo by malo vediet ocenit...