Darček pre 4,5 mesačné bábätko

dia771
10. dec 2017

Ahojte 😉 čo by ste kúpili 4,5 mesačnemu bábätko pod stromček ?

warholette
10. dec 2017

Svojmu ci cudziemu? Ak svojmu, tak cokolvek, co bude potrebovat, a pekne to zabalim, ak cudziemu, tak sa spytam jeho/jej rodicov a podla ich doporucenia kupim.

pribinak
10. dec 2017

Knižkou nikdy nic nepokazis. Su rozne interaktívne knizky. Mozes napr kupit nieco na podanie, tanieriky, lyžičky ci nejaky pohárik. Su to praktické veci a tym nic nepokazis

autumn11
10. dec 2017

knižku, oblečenie, nejakú hračku na kočiar.

1988majka
10. dec 2017

Urcite by som sa spytala rodicov. Zalezi aj od hodnoty darceka. Knizkou si myslim nic nepokazis 🙂. Super knizky pre take male babo su napr. Ciernobiele leporela alebo drevene ci latkove knizky ktore sa nauci rychlo prevracat 🙂.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cajchana
11. dec 2017

@dia771 nejake oblecenie alebo hracku, hrkalku.

misinka0611
11. dec 2017

Pre cudzie ci pre svoje ? Neviem ci mas alebo majú ale ak nie penové puzzle, resp penovú podložku na zem, box na hračky detský, alebo hračky do vody s držiakom kt. sa da pripevniť na obklad do kúpeľne, projektor na stenu, v Draciku zoženies aj za 12 EUR, nášmu to napríklad pomáha pri zaspávaní 🙂

siska53
11. dec 2017

@dia771 spytaj sa rodicov dietata,paneboze,ved take male ani nevie,ze su Vianoce! A akurat bude obdivivat svetielka a farebne ozdoby na stromceku.

lubina
11. dec 2017

@dia771 mozno darcekovu poukazku z nejakeho obchodu, aby si rodicia mohli rozhodnut co kupia dietatku, ved 4,5 mesacne dieta sa aj tak bude najviac tesis zo svetielok na stromceku, tomu je uplne jedno co dostane 😉

dia771
autor
11. dec 2017

@misinka0611 je to pre moje 🙂 dakueem je to super napad ten projektor, to mu urcite kupim 🙂

dia771
autor
11. dec 2017

Ďakujem všetkým za super nápady 🙂 ne to pre moje bábätko, viem ze je este maličký ale chcem aby mal daco pod stromčekom 😀 jeho prvé vianoce 😍😍

zuzgro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz