Darček pre 17 a 24 ročných chlapcov na Vianoce

273
2. dec 2015

Mám 17 a 24 ročných bratov a vôbec netuším čo im kúpiť na vianoce
toho mladšieho zaujíma akurát tak počítač a futbal
a toho staršieho ani nič také konkrétne prosím poradte my niečo
a kozmetiku im nechcem kupovať

lucuja
2. dec 2015

teplákové súpravy, pulovre, CD, ponožky, boxerky, termo oblečenie 😉

kamitomi
2. dec 2015

Tak záleží aj od toho koľko do nich chceš investovať. Ja by som volila nejakú knihu, predplatné nejakého dobrého časopisu, prípadne poukážku do nejakého obchodu. Mladšieho brata píšeš že zaujíma pc tak určite by sa mu s takého obchodu niečo hodilo. V dnešnej dobre mladý chalani dobre vyzerajú tak možno aj nejaké šik oblečko by nebolo zlé. Bratov si poznáš, isto aj ten starší má o niečo záujem, tak treba len porozmýšľať.

bonaqa2013
2. dec 2015

Ach jaj to poznám, ja mám syna 20 r. - a tiež len notebook, a pod záležitosti. možno ešte nejaká pekná 17 r. slečna s 3 - kami.... 😀 😀 😀

dadymima
2. dec 2015

ja by som tiez kupila bud knihu, nejake pekne oblecko, alebo darovala poukazku do nejakeho obchodu, sama vies co sa im paci alebo kde nakupuju...
pripadne sa spytaj, ja sa vzdy pytam co by chceli sestry (sme 3 + brat, ale toho zaujima len lego 😅 ) 😀 😀 😀
mladsi by mozno aj nejaku hru na PC ocenil 😉 ja nie som zastanca penazi pod stromcekom a 185 parov ponoziek 😀 😀

bianca
2. dec 2015

@273 asi fakt len neake poukazky do obchodu.Nech si vyberu co chcu.Pekne ,stylovo strcit do ponozky 🙂

273
autor
3. dec 2015

Tak poukážky by ich nepotešili a tak oni majú všetko čo potrebujú a tak knihi by skončili medzi ostatnými lebo ani jeden nečítajú maximálne obrázky pozerajú 🙂 🙂 🙂 🙂
A oblečenia ani nehovorím to už mama sa rozčuľuje hlavne na tom mladšom keďže to je taký náš model :D :D ako začal chodiť na strednú a baby tých ma koľko len chce ale on nechce ešte nič z nikým a ten starší on je úplný opak toho mladšieho a hier na PC mame plno čo si pokupili a už ich to neťahá :D :D