Darček pre 10 mesačné krstniatko - chlapčeka k Vianociam

myskacici
12. dec 2013

Ahojte, chcela by som vedieť, čo by som mala kúpiť krsniatku ktoré má 10 mesiacov. Ďakujem.

luba28
12. dec 2013

@myskacici svietiacu korytnacku,.... 🙂 .detske piano,..... 🙂

jedina30
12. dec 2013

ved hraciek v obchode je dost,nie?? 😎 alebo nevies vybrat???hracky do vody-vane..kacicka na drevenej rucke....staci ist do Dracika a odtial ani nevyjdes bez plnych tasiek... 😀 😀

aniko82
12. dec 2013

Odrazadlo? Skor ci neskor ho vyuzije🙂 nas syn ho dostal tiez, ked mal 10 mes, najprv sa hral iba s kolesami;) tlacil ho pred sebou ked zacal chodit, neskor ho pouzival ako odrzadlo....alebo nejake pomocky na chodenie, zvukove alebo vkladacie hracky, leporelo...hraci stolik...( v tescu som videla aj za rozumnu cenu)...

ichbinich
13. dec 2013

@myskacici:
Zalezi aj na financiach, kolko chces investovat.
Moja dcera ma teraz skoro 9 mesiacov a na Vianoce dostane tzv. activity center, ale nie z umelej hmoty, ale drevene. Ale umelohmotnych s kadejakymi funkciami existuje kopec. Ale mysli aj na rodicov 😉 Aby sa to dalo vypnut 😉 😀
Kocky, z ktorych sa da postavit veza a zrutit, lopty, "hudobne nastroje", auto, ktore sa mu bude dobre drzat (dcera ma rada synov autobus Fisher Price, v ktorom su aj pasazieri, a trubi a blika. To si este sama zapnut nevie, ale pekne uz s nim jazdi par cm dopredu a dozadu). Tiez ma rada hrnce zo synovej kuchynky, lebo robia super ramus 😀
Hracky do vane, ak sa rad kupe, su tiez super: pohariky, krhlicku, v Tescu sme kedysi kupili takeho tucniaka, co sa mu da naliat voda do hlavy a potom sa dole tocia kolieska, ked ta voda na ne pomaly vyteka...
Odrazadlo sice nevyuzije hned, ale napr. syn dostal auticko BobbyCar, ked mal rok, a vozi sa na nom doteraz, uz ma 4 roky...