Darček na Vianoce pre 5 ročnú dcérku

tahunka01
3. okt 2013

ahojte mamičky, čo kupujete svojim detičkam na vianoce??? ja vobec netuším, preto potrebujem inšpiráciu 🙂 mam 5 ročnú bambulku, takže všetky nápady ...sem snimi 🙂 🙂

janielikk
3. okt 2013

My sme sa tent rok s detmi (7 a 4) dohodli, ze ked budu pisat listy Jeziskovi, spravia z toho taku kolaz, povystrihuju si z katalogov hrackarstiev co by chceli mat pod stromcekom. Takto sa neseknes vo vybere, doplnis to o nejake oblecko, knizky, CD Peter Nagy a deti 😅 a mas vystarano.
Inak este mame na deti aj inu fintu - vzdy pod stromcek dostanu velku plechovkovu pokladnicku, co sa neda otvorit (pre istotu 🙂 ), do nej cely rok odkladame peniazky, aj co dostanu deti na narodky, a meniny, zac. decembra otvorime, spocitame a "posleme Jeziskovi" aby mal na tie darceky.
Syn uz vie pocitat, tak on si zo svojej polky vzdy odratava, kolko "kreditu" mu este u Jeziska zostava a podla toho si vybera darceky. 🙂
😀 Ale tento rok maju smolu, chceme pre nich X - Box Kinnect.

detskeoblecko
3. okt 2013

tak zalezi, co uz ma a hlavne, co ju bavi. Napr. lego, sada farbiciek, mikrofon, spolocenske hry...

evelynm
3. okt 2013

@janielikk , aj nase deti to takto robia s listom pre Jeziska 🙂 a funguje to.
S tou pokladnickou - dobry napad 🙂

petruska573
3. okt 2013

Môžte ísť s ňou do obchodu a nech si vyberie 😝

petruska573
3. okt 2013

Keď sa vám to bude zdať drahé, je to na vás 😉

petruska573
3. okt 2013

X-box Kinnect je podľa mňa moc ešte skoro. Počkajte kým malá vyrastie 🙂

evelynm
3. okt 2013

@petruska573 , ved darceky nosi Jezisko 🙂

digysa
3. okt 2013

???? 🙄

petruska573
3. okt 2013

No áno. Ona vám len povie čo sa jej páči a poviete jej nech poprosí Ježíška

andrejka1974
4. okt 2013

moja mala mala teraz 5 rokov 🙂 🙂 🙂 🙂 a tak sme jej kupili velku obojstrannu tabulku na kreslenie, z jednej strany kresli kriedou, z druhej je magneticka 🙂 🙂 🙂 🙂 da sa nastavovat vyska, takze rastie s nou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 alebo lego, babiku, plysaka to co ma rada 🙂 🙂 🙂 🙂

lyenka
4. okt 2013

u nas tiez funguje pisanie listov santa clausovi, a piseme aj my rodicia a aj babka musi 🙂 dcerka si zvycajne vybera z katalogov z hrackarstiev 🙂 u nas momentalne fici monster high mania, ale tiez napr. aj lego friends

kikatko
9. okt 2013

@tahunka01 čo tak dievčenské lego? ja už dlhšie kupujem pre malu lego seria belville- je moc krásne a moja sa s ním prehrá hodiny. máme hrad, stajnu, zimné hry

semina
5. nov 2013

@kikatko ahoj mozem sa opytat .. to lego kupujes cez nejaku stranku ci dracik????

horana
5. nov 2013

Moja mala 5r minuly rok, dostala:
- Monstreku
- dievcensku verziu Geomag stavebnice - miluje stavebnice tak toto ma ruzove diely na niektorych obrazky zvieratiek
- dievcenske lego Friends - zvieraci salon -na to sa namotala na www.lego.com su v sekcii hry aj nenarocne hry pre male deti a tieto dievcenske ako kupanie a uprava zvieratiek alebo starostlivost a jazdenie na konikoch ju namotalo
- samozrejme nikdy nesmu chybat knizky 😉

hatapkagb
5. nov 2013

@tahunka01 Aj nasa dcerka ma 5rokov,ideme jej kupit lego velmi si ho zela tak preco nie.

kikatko
5. nov 2013

@semina ja hlavne cez ebay ale dobre sa da kupit aj cez rozdne bazare a pod. ja malej kupujem staršií druh lega- dievčenské lego belville a to už v obchodoch nie je. poprípade viem zohnat a posunut dalej- sem tam su tam velké sety a v nich už aj veci čo máme

semina
5. nov 2013

@kikatko preto sa pytam kde to kupujes lebo som ho tu nejak nevidela a je velmi pekne.