Cyklosedačka pre 13-kilogramové dieťa

bebememe
3. máj 2023

Ahojte maly 13 kg
Cyklosedačku dopredu alebo dozadu ???

e1i
3. máj 2023

@bebememe aky vek. Tie dozadu su od 9m,predne od 6 ak uz samostatne sedi nejaku dobu. Moj ma 7m,v lete bude mat 9m a planujem este prednu. Teraz ma 9kg.
Predna je do 15kg,zadna do 22kg.

janka_266
3. máj 2023

@bebememe môj má 12 kg, 2 roky a má zadnú 😃

e1i
3. máj 2023

@janka_266 aj starsiu sme od 1r 9m mala vtedy vozili len v zadnej,mame hamax siesta,da sa aj naplohovat trochu. Prespala mi tak cykloturu popri Dunajci v Pieninach

Teraz ma 3,5r a 15 kg

petamich
3. máj 2023

my sme kupovali, ked mal maly 1 rok a 13.5 kg a kupili sme rovno zadnu 🙂 mame Polisport na nase cyklovacky uplne staci (po hradzi a tak)

majlo1234
3. máj 2023

My mame zadnu, tiez hamax siesta, vozil sa v nej cca od roka, je super, da sa trochu sklopit a dieta vie aj spat, prednu som nechcela, som nizka a mam vysoke dieta, mala som strach, ze to nebude komfortne

bebememe
autor
3. máj 2023

@majlo1234 tiež to riešim ale bojím sa ze sa môžu vzadu povoliť popruhy q dieta vypadne 😊😊😅😅 ale aj tak chcem zadnú asi lebo vpredu by sa asi zle krutilo

annm81
3. máj 2023

@bebememe Dieťa nevypadne, ak ho poriadne pripútaš. Len by som si vopred pozrela spôsob, akým sa popruhy zapínajú. Römer ich mal, aspoň v minulosti riešené tak, že šikovnejšie dieťa si ich rozopne samo. To bol dôvod, prečo sme radšej išli do Hamax, ktoré má výborne sedačky. Rozhodne si ale sedačku najprv vyskúšaj v obchode na svoj bicykel - nemusí tam totiž sadnúť.

domireb
3. máj 2023

@bebememe 1,5 roka, 9.7 kg, predna sedacka, ok baby orion (na ebike)

majlo1234
3. máj 2023

@bebememe treba vyskusat, ten hamax ma poistne cvacky, ze to ledva ty odopnes😃 ja som si ju vyresersovala a potom kupila z druhej ruky, a som velmi spokojna

bebememe
autor
3. máj 2023

Tak dala som zadnú sedačku boli sme v profibike cele ma vyšlo na 300 eur prilby servis atď košík dopredu no sedačka je zadná.
Piatok môžme frčat len mamina myslela Ze to bude dosť závaž ako budem zo zadným zavázim chodiť 😅😅😅 uvidíme malý bude mať 2 roky a 13 kg

oblecenie99
3. máj 2023

@bebememe Ehm, ešte pripájam, že neodporúčam to robiť na bicykli, ktorý dlho stal zabudnutý v garáži, lebo tehotenstvo, lebo materská, a lebo potom už skôr výhovorky 😁 lebo sa môže stať, že si krásne nainstalujete sedačku, dieťa dostane prilbičku, pripútate, nasadnete aj vy (váha sedačky plus kilá dieťaťa plus tie vaše) a pneumatiky to nedajú a výlet dramatickým puknutím skonči skôr ako začne 🙈😅 (ale po servise sme to už dali 😁)

orini
6. máj 2023

@bebememe dozadu

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz