Cykloodrážadlo

23. mar 2023

Ahojte, chcela by som radu alebo skusenosti, lebo som sa nejak zasekla.
Dcera bude mat 3 roky a chcela som jej kupit bicykel. Po prestudovani nejakych fyzioportalov a IG profilov som sa odzvedela, ze bicykel s pomocnymi kolieskami nie je vhodny a lepsie je tzv. cykloodrazadlo od ktoreho je len krok uz k bicyklu. Dcera ma cca 98 cm a tak nejak mi vychadza, ze tie odrazadla su pre nu uz pomaly male, lebo su 12 palcove a do nejakych 100 cm. Viete mi prosim poradit nejake take odrazadlo, aby vydrzalo aj celkom dlho a aby to nebol celkom sunt. Nejak som ostala zaseknuta, prip. poradte co je lepsie. Ma odrazadlo Funny Wheels to je jej uz mala, ale moc jej to nejde nejak, co sa rychlosti tyka.

Dakujem

deedol
23. mar 2023

my mame doteraz strider, ku ktoremu sme dokupili vyssiu sedacku a riadidla. syn ma skoro 5r, 112 cm, vie uz jazdit aj na klasickom bicykli (20"), ale obcas este vytiahne aj toto odrazadlo a stale mu je dobre. pozri este aj firstbike rozmery.

simona20201309
23. mar 2023

Woom 1plus

yanni
23. mar 2023

Chod do obchodu a vyskusaj. Moje mladsia sa sice uz vie normalne bicyklovat ale obcas vytiahne aj odrazadlo a upalna pohoda. Ved ked kupis take, co sa da vyska sedqdla prisposobit na kolieskach nezalezi. Tie 12tsky su uplne dostacujuce. Ono sa to len zda, ze je to male. Nase odrazadlo am 12tsky a dcera 105 cm a parada.Aj ked, uz sa viac bycykluje, odrazadlo (Puky) uz vytiahne len obcas. A keby si videla ako na nom zdradzi kopec stadia 130 cm vysoka dcera. Nohy hore a ide saaaaaa😂 Inak starsia dcera mala 110 cm (ak nie viac) a jazdila este na bicykli s 12 palcovymi kolegami. Potom sme kupili Woom.

autor
23. mar 2023

Ona si uz vybrala podla obrazku a ja sa len musim rozhodnut, ci ano alebo nie. Hlavne si vyberala podla kosika na riadidlach.

simona20201309
23. mar 2023

Prečo sa nás potom pýtaš, keď dcéra už má vybraté???

autor
23. mar 2023

@simona20201309 ale ved to mi len ukazala na obrazku, ktore sa jej paci , lebo ma kosik, to bolo cele. Urcite sa nerozhodujem podla 3 rocnej, inak by som si asi nepytala radu.

monika4487
23. mar 2023

Woom plus, alebo woom 2 a odsrubovat pedále.

zuz0110
23. mar 2023

Su aj 14 palcove. Syn ma take early rider.

monika4487
23. mar 2023

no na všetky odrazadla sa daju dat kosiky, zvonceky a ine vecičky co sa malym babam pacia. Pre mna bola rozhodujuca hmotnost odrazadla, kedze som vedela, ze okrem vozenia sa bude chciet aj prejst a ja to budem vlacit. A kedze mam rada veci ekologicke a ekonomicke, tak tiez ma zaujimalo ci ked z neho vyrastie mi to bude stáť na pôjde alebo predam este o cosi lacnejsie inemu dietatu (kedze nie je to mala polozka a hlavne nie mala polozka na jednu, dve sezony). Tak sme pozerali po znackach Woom, Froggy, Easy Rider). Mame od Woomu viac cisel a su perfektne, zvacsa z druhej ruky. A hlavne farby si vybrali deti.

simona20201309
23. mar 2023

Ja ti tiež odporúčam woom 1plus, alebo rovno 2 a odmotnovst pedále. Škoda ze ich nevyrábajú v ružovej, ale košík tiež dokúpime, určite ružový 😃

aliziana
23. mar 2023

@simona20201309 ružové predávajú, len asi nie pre náš trh...
https://woom.com/en_INT/woom-bikes-in-power-pink

simona20201309
24. mar 2023

@aliziana 🤨🤔😮 tak toto fakt nie je fér!!!
Prestriekame 😀
Krásne sú v tej bielo ružovej kombinacii😪

essenceee
24. mar 2023

tiež odporučam woom. Má ho synovec a jazdi na nom ako pirat.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz