Cobi stavebnica, poznáte niekto?

martinaka3.5
7. okt 2012

ahojte, poznáte niekto cobi stavebnice? našla som ich na nete a zdajú sa mi podobné legu, avšak obsahujú viac dielikov a cena je určete lepšia... ale aká je kvalita? sú vhodné pre 3 a 4 ročných chalanov?

adri266
14. okt 2012

Ahoj, dnes som akurat kupila v Tescu jednu ich stavebnicu, take vojenske vozidlo za 3,99, pozeram, ze na nete tie iste maju za 8 E, a celkom sme spokojni, je to kompatibilne s Legom, no uvidime casom, ci budu tak super fungovat. Uz sme sa par x popalili, ze sme kupili napodobeninu lega, ale casom tie figurky uz nefunguju tak, ako na zaciatku. Avsak z tychto urcite este nieco kupime, maju krasne veci na ich stranke, a cena je ozaj priazniva.

adri266
15. okt 2012

@martinaka3.5 ahoj, odpoved hore

adeli79
25. okt 2012

a kde sa daju kupit najlacnejsie online? my zhaname tank.

martinaka3.5
autor
3. nov 2012

@adeli79 ahoj, to neviem, väčšinou totiž nie sú dostupné, my sme chceli len základné kocky... ale dnes som tam "behala" po nete a objavila som SLUBAN stavebnice (www.abcpredaj.sk), sú to vraj holandské stavebnice, sú kompatibilné s legom a majú celkom pekný výber a aj cena sa mi zdá fajn....

martinaka3.5
autor
3. nov 2012

poznáte niekto SLUBAN stavebnice???

martinaka3.5
autor
3. nov 2012

@adri266 ďakujem za odpoveď a chcem sa opýtať, nepoznáš náhodou túto stavebnicu http://www.abcpredaj.sk/stavebnice-sluban?

adri266
3. nov 2012

@martinaka3.5 nie, tuto nepoznam, ale vyzera veeeeeeeeeeelmi zaujimavo. Ak by si ju nahodou kupovala a sedela by s Legom, daj vediet, ci stoji za to, kupit si ju.

martinaka3.5
autor
3. nov 2012

@adri266 ok, dám vedieť... píšu tam, že je kompatibilná s legom...

adeli79
4. nov 2012

dakujem za tip. asi objedname. je tam presne to, co hladame 🙂

lenkao
9. apr 2013

Zo slubanu mame tu rozovi kolekciu zamok a restavraciu. Co sa tyka kvality tak nieje to ziadny zazrak ale ucel splni, kocky sedia. Mame ju si dva roky a patria k oblubenym.

madamikova
1. okt 2014

ahoj, moze mi niekto poradt, ci je cobi stavebnica kompatibilna len s klasickym, takym tym malym legom, alebo aj s lebo duplom?dakujem

lumarque
16. sep 2015

ahojte, ake su vase dlhodobejsie skusenosti s tym cobi?
@martinaka3.5
@adri266

adri266
16. sep 2015

@lumarque u nas je to tak na 90%, niektore veci krasne drzia aj po case hrania, niektore kocky sa uvolnuju