Čo kúpiť trojročnému chlapcovi na narodeniny?

donaninqa
22. júl 2015

priateľ ma krsna kt. bude mat tri roky a nevieme co asi by bolo vhodné kupit (vela veci ma po staršom bratovi)

norikasirotka
22. júl 2015

riešim to iste vnuk ide mat 3 roky a napadaju ma knihy (enciklopedie, rozprávky klasické alebo riekanky) a koberec s cestou

katkaking
22. júl 2015

Su rozne spolocenske hry, ktore su sice od 4 rokov, no nas 3 rocny ich v pohode hrava a zvlada...napr.cink, doble...vhodne su tiez kocky napr.s motivom krtko (v draciku sme kupovali 3x4 kocky alebo aj 4x5 kociek), tiez auticko na ovladanie je super, naradie bosh (motorova pila je uuuplne TOP, ale aj vrtacka...vsetko to vydava zvuky, toci sa), no s teraz v lete aj rozne hracky na von (vdacna je krhlicka, mavaju krasne kovove, naradie do zahradky, mlyn na vodu, hracky do bazenika)...vsetko zavisi od ceny, kolko chcete investovat. Ak by nieco, rada poradim. Mam 4 deticky a uz teda viem, ktore hracky ich fakt bavia a zaujimaju a ktore stoja v polici... 🙂

katkaking
22. júl 2015

Este ma napadlo na von kosacka alebo furik...

peneloppe
22. júl 2015

kolobezku alebo bicykel ak este nema

janinah
23. júl 2015

opýtaj sa jeho mamy čo by samu hodilo,čo ešte nemá

lilimoni
23. júl 2015

Auticko na dialkove 😀 alebo plastelina s formickami 🙂

lokilonda
23. júl 2015

náš syn dostal na 3r. od krstného tarantulu a pekne sa o ňu doteraz stará 😉 , lebo miluje hmyz a pavúky 😀

peneloppe
23. júl 2015

@lokilonda

odpadnem! moj syn je taky isty, zblazneny do pavukov, hadov, hmyzu... Tiez chce tarantula ale na ja nepristupim. 😀
Je narocna starostlivost o tarantula?

lokilonda
23. júl 2015

@peneloppe ani nie, raz do týždňa kúpime svrčka a aby mala stále vodu. Je v malom teráriu, kde má kameň a la lezecká stena a to je všetko. Aby som zas nezavádzala, nemáme ju doma, ale je "ubytovaná" u starkých v dome, takže domov si ju vezmeme, ak bude trošku starší, resp. jeho malá sestrička 🙂 Už vyše roka nepočúvame denne nič iné len o pavúkoch, takže tomuto sa ozaj najviac potešil a až ho triaslo šťastím, keď ju dostal... ostatné dary na 3 roky boli Play doh plastelína .... bagre a ostatné náradie k tomu, veľmi ho to bavilo tiež a dosť sa s tým prehral.

janickacrazy
23. júl 2015

@donaninqa Náš miluje lego všeho druhu a čo pozerám v školke skoro všetky deti sa radi hrajú s legom, takže tým určite nič nepokazíš.

1982zuzka
23. júl 2015

ahoj nečítala som odpovede iných maminiek ale nedávno náš syn oslavoval tri roky tak ti napíšem čo malo úspech u nas:

kaufland - maju tam medzi hračkami také mydlové ceruzky do vane, ked sa kupe rád s nimi kreslí na vanu, idú uplne lahko dole, cena cca 1,5 eur a neskutočná radosť

hádzadlo - http://www.peknydarcek.sk/peknydarcek/eshop/2-1...

stan Mc´Queen
vysielačky MC´Queen
kufrík MC´Queen (mali to pred malého narodeninami v Lidl v akcii, štandardne neviem čo to stojí)

návliečky s oblúbenými postavičkami (napr. v Kauflande mali vtedy návliečky Včielka maja za 11 eur)

pracovné zošity kde sa príbeh doplna nalepovaním nálepiek napr http://www.martinus.sk/?uMod=list&uTyp=search&u...

bublifuk na baterky

donaninqa
autor
23. júl 2015

@katkaking cena do 50e takze môže to byť fakt hocico. s vrtackou sa hraje uz s normalnou :D bez problemu zasrubuje srubky :D s tymi dnesnymi detmi veľmi tazko :D

donaninqa
autor
23. júl 2015

@1982zuzka no tie mydielka vyzeraju byť super napad určite to budem hladat . este som o tom ani nepočula. a aj to hadzadlo vyzera zaujimavo. dakujem pekne za rady 🙂

sunnyfunny
23. júl 2015

obrovskuu tortu a vziat ho niekam na mega super vylet,na lodky,atd.. 🙂

1982zuzka
23. júl 2015

@donaninqa vyzera to takto nejako ale v kauflande je to ovela lacnejšie http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11023244

katkaking
24. júl 2015

@donaninqa v draciku maju taky bosh stolik pracovny, k tomu naradie a ta motorova pila fakt nema chybu.
@1982zuzka tie ceruzky do vane tam mavaju bezne?

donaninqa
autor
24. júl 2015

@katkaking dnes som nasla tie pastelky do vane normálne medzi hrackami. stali štyri eura 🙂

katkaking
24. júl 2015

@donaninqa jee, to by som aj ja chcela pre drobcov, no kaufland nemame ☹

simonaf
24. júl 2015

keďže bude mať tri roky, tak už môže začať s úlohami: http://www.svojtka.sk/obchod/detail/Hadanky_pre...
Je to výborná kniha, majú v edícii tri druhy-teda do 6.rokov, postupne mu môžete dokupovať...knižka je výborne spracovaná, moje dievčatá ju majú veľmi radi...pekne členená, aj rodič sa z nej dosť dozvie, čo z ktorej oblasti by dieťa v danom veku už mohli zvládnuť

diablikovci
24. júl 2015

Trampolinu 😀

1982zuzka
25. júl 2015

@katkaking vacsinou hej aspon tu u nas v senci

tamina969
25. aug 2015
Používateľ tamina969 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamina969.

Skúste hru Predveď sa 🙂 Je to česká hra a ešte nie opozeraná. Povedala by som, že sú to jednoduchšie ukazovačky a dá sa na tom zabaviť fest ;))

reni1512
25. aug 2015

Lístky do bábkového divadla...bude mať zážitok a žiadne haraburdy doma 🙂

majuska4401
15. okt 2015

odporúčam stránku kde máte aj rôzne zľavové kupóny zdarma ,dá sa pekne ušetrit na nákupoch ...pozrite si stránku www.kuponyzdarma.sk máte tam kopec kupónov s ktorými ušetríte