Čo kúpiť na Vianoce dvojročnému chlapcovi?

nona31
21. nov 2017

Baby čo kupujete na Vianoce pre svoje detúrence 2 ročné mame zatiaľ len autodráhu a sánky ešte niečo na hranie chcem ....dajte nápad...😉

lindusss2016
21. nov 2017

@nona31
😀 aj my sanky. A zaciname zbierat Schleich zvieratka, tak na vianoce dostane nejaku sadu, to ju teraz strasne bavi

jany149
21. nov 2017

My máme tiež 2rocneho, máme knižky, plysaka a magnetickú tabuľku na kreslenie..

ivec16
21. nov 2017

jaj nas je maniak na vlaciky, minuly rok teda dostal vlacik thomas, alebo krasny vlacik ma aj lego duplo...

lavieenrose
21. nov 2017

my sme malej skoro dvojrocnej kolobezku a kravicku na skakanie lekarsky kufrik este jej nejake puzzle kupim

andulam
21. nov 2017

ja som vela super zaujimavych hraciek/hier nasla na tejto stranke
https://www.detskahracka.sk/c/hracky-pre-deti/d...

dankabetka
21. nov 2017

My sme kupili lego duplo a odrazadlo+prilbu. 🙂

andulam
21. nov 2017

moja minuly rok ked mala 2,5r.dostala napr. kolobezku,taku s dvomi kolesami vpredu,mala velky uspech

aksal1
21. nov 2017

Vewa doska. Mini trampolína.

johanka_de_arko
21. nov 2017

farbicky hrube trojhranne, velku omalovanku plagatovu na zem, farbicky do vane, lego duplo, tabulku na kreslenie, drobny riad na varenie (nasi to miluju), knizku so zvukmi (dopr. prostriedky, zvieratka,...), odrazadielko na doma, lopatku na odhrnanie snehu, nejake hudobne dvd (spievankovo, smejko a tanculienka, fiha tralala,...),my mame taky "kobercekovy"klavir na zem, rad po nom drobec beha a dotykom noh tak hra na klavesoch,bavi sa na nom uz od stvornozkovania, ale uprimne...staci prkotina...2rocne sa potesi aj z baliaceho papiera.

lindusss2016
21. nov 2017

@aksal1
Akemu staremu dietstku ste kupovsli vawa dosku? Pisu az od troch, ako to vedia to.zmysluplne vyuzit aj mladsie deti?

aksal1
22. nov 2017

@lindusss2016 môj bude mat dva vo feb ale je saleny čiže hojdá sa tam a šmýka ale to ju mal len chvíľu dostane až na Vianoce 😂uvidíme na čo príde a tak je to do 140 kil tak ju už mam z toho peknu svalovku

aksal1
22. nov 2017

@johanka_de_arko tak ročný jemu to bolo jedno baliaci papier a krabica boli top ale teraz si už vyberá to nemá dva roky ešte. Teraz je to už aj o tom čo ho zaujíma určite tie CD DVD tiež pomôžu aj rodicom my mame v aute. Jazdím s ním sama dlhé cesty a je kľudný keď počuje to svoje. 😂 takze treba
@lindusss2016 sa zamyslieť čo pomôže aj Vám hlavne ako matke zvládnuť cely deň doma Napr.

lindusss2016
22. nov 2017

@aksal1
Moja bude mat az v aprili, lenze ona je horolezec. Tiez som chcela vawu na vianoce uz, ale bojim sa, ze by sa na tom dorazila, lebo ked sa rozbwsni, neni tomu konca. Mozno na narodky. Este sme neskusali, ale paci sa mi to.velmi.

aksal1
22. nov 2017

@lindusss2016 ty si aprilovka? aj moj mal mat v aprili lenze si to vybral skorej :D a je to besne dieta :D ked sa nebude splhat po vawe tak po lustri takze to je suma fuk

monika4991
22. nov 2017

No mne sa najviac páčia edukačné drevene hracky. Takých dostane viac co sa budeme aj hrať aj rozvíjať... A Inak dostane ešte takú dráhu na spúšťanie auticok, detský stôl + stoličku a hojdacieho kona

aksal1
22. nov 2017

hej a ozaj detsku izbu dostane este veci knihy

lindusss2016
22. nov 2017

@aksal1
No moja mala byt koncom aprila a tiez sa rozhodla skor, takze je 31.3. Par minut pred polnocou 😀 no ale tak oslavy nam budu padat na zaciatok aprila. No u nas sa splha tiez uplne vsade, v nadeji, ze bude v bezpeci, som kupila uciacu vezu, ale sluzi len ako rebrik na menej pristupne miesta 😂

babababka
22. nov 2017

moja mladšia vnučka bude mať na Vianoce rok a pol.rada sa hrá s autíčkami,tak sme jej kúpili RAPPA hovoriacu električku a ešte dostane mosaicu a voskovky.tiež veľmi rada kreslí.

aksal1
22. nov 2017

@lindusss2016 presneeeee u nas je polozena bokom na zemi a ma to ako preliezky ked sa cabreme v umyvadle chce odtrhnut bateriu presunie si vezu a zapina vypina mikrovlnku kavovar a kanvicu po pripade chce vypnut a zapnut do zastrcky a tak furt si nieco najde

katkatt
22. nov 2017

Nas 2,5 rocny zdedil po bratoch drevene kolajnice a vlaciky. Velmi to ma rad. Dostane k tomu vlacik na dialkove ovladanie.

aksal1
22. nov 2017

este ma napadlo sedaci vak /taka lopta /je velmi dobra pomocka pre cca dvojrocne deti moj to s radostou vyuziva ked do toho s rozbehom skace z gauca :D

@lindusss2016

17alisha
22. nov 2017

My sme kupili krpatej elektricke auto https://www.jbmodel.sk/elektricke-auticka-pre-d... bristle blocks, plastelinu a montessori drevene skladacky.

ostriez
23. nov 2017

Podla mna vŕtačku