Cherek rukávniky

zuzula507
21. júl 2024

Nešmýkajú sa vašim deťom cherek rukávniky z rúk? My sme dnes skúšali u 2 detí 2 ročným a šmýkali sa nám aj keď boli nafúknute ked dali ruky dole.Či je to tým že majú tenučké rúčky? A keď ste pri mori nešmýkaju sa ak má vaše dieťa neoprénove tričko

amelia89
21. júl 2024

moje deti maju (2 a 4 roky, starsi ich mal od 2 rokov) este sa im nikdy nic nezosmyklo.

kris_tin257
21. júl 2024

Staršiemu synovi sa nikdy nezosmykli, skúšala som ich dať ale mladšej dcére 17 mesiacov a mala tričko s dlhým rukávom a jej sa zosmykovali

jazula
21. júl 2024

@zuzula507 Moja dcérka je chudšia, má červené Cherek. Minulý rok sa jej raz pri skoku do bazéna zošmykol jeden rukávnik, mala UV tričko s dlhým rukávom. Skákala veľa krát, takže vcelku vydržali, ale teda bola som veľmi rada, že som trvala na tom, že musím byť hneď pri nej… Mala vtedy 2r3m. Tento rok už držia perfektne, má teraz 3r2m a cca 13kg.

banalu
21. júl 2024

Moja ma zelene od minuleho roka, nemala este 2 roky ked ich pouzivala, patri k chudsim detom. Ani raz sa jej zatial nezosmykli a mala ich aj na kozi aj na plavkach a aj na neoprene. V mori aj v bazene.

minesasubu
21. júl 2024

a nafukli ste ich az ked boli navlecene na rukach ? a sipkami k telu ?

luliu
21. júl 2024

Zle nafúknuté.....

jazula
21. júl 2024

@minesasubu Teraz ma ťahá vyliezť z postele a ísť ich poobzerať 😂. Prosím ťa kde to má šípky? Máme ich dva roky a nikdy som žiadne šípky neriešila 🫣

amelie2017
21. júl 2024

Ano, uz zo 3 krat sa zosmykli. Syn ma 3 roky, 102 cm, 14kg, nafuknute na doraz, sipkami spravne..staci trosku silnejsi naraz na vodu - skok alebo trochu vlna a letia dole. Ale vzdy sme od neho len na par centimetrov..uz som mu kvoli tomu aj chcela dat druhe rukavniky, ale v tych sa viac ponori do vody a to on nema rad.

danyelia
21. júl 2024

My máme vesty, obyč z Decathlonu... rukávniky nič moc

zuzula507
autor
21. júl 2024

@minesasubu no to že práve neviem, dcére som ich dala na ruky v rýchlosti iba kúsok nafúknuté a poslala ju za manželom nech jej ich on poriadne dofúka.. a priznám sa že šípky som v tom momente zabudla pozrieť a on asi tiež. Budeme ich musieť skúsiť nasadiť a odskúšať ešte raz

minesasubu
21. júl 2024

tu su nakreslené aj v navode to maju napisané ako ich treba spravne nasadit

jazula
22. júl 2024

@minesasubu ďakujem 🙂