Cherek rukávniky

27. jún 2024

Zaujimalo by ma, preco vsetci tak chvalia cherek rukavniky. Za mna otras. Tiez som prepadla tomu nakupnemu sialenstvu cherek. Kupili sme ich minuly rok, ked mal syncek 2 roky. Mame tie cervene. Syncek je zdravy (to len, aby bolo jasne ze je ako ine deti v jeho veku). Minuly rok v nich tak naklanalo synceka, ze vkuse mu isla voda do ust. Takze sme aj tak synceka stale drzali a nadnasali, aby bol vysie nad hladinou. Tento rok sme raz skusili a otras. Pouzivame ich tak, ze synceka dame do plavacieho kolesa a ma tie rukavniky cherek. Aspon neprepadne do dola z kolesa, kedze rukavniky ho zadrzia nad kolesom. Ale to by zvladli aj rukavniky za 2 eura 😃.

solinkarka
27. jún 2024

asi preto že ste mali kúpit zelené....červene sú pre staršie deti, pokročilych....

cyberk
27. jún 2024

Cervene su pre pokrocilych… preco ste nekupili zelene 🙈
mne sa dizajnovo nepacili vobec, ale tento rok som sa hecla a kupila, dcerka sa pekne naucila s nimi “plavat”, stacilo len vysvetlit techniku…

evaachesa
27. jún 2024

Mali ste kúpiť tie zelené...červené sú pre pokročilých a nenadnášaju tak, čiže dieťa by už malo vedieť ako tak plávať a tým pádom sa aj samo udržiavať nad vodou kopanim, plávaním...čiže nie, nie je to otras, ale pre maličké dieťa čo nevie plávať sú potrebné zelené.
Synovi sme po nejakom čase skúsili červené a ozaj mu dalo o niečo viac zabrať aby sa udržal nad vodou.

pribinak
27. jún 2024

Syn nevie držať rovnováhu. Pre malé deti sú určené zelené. Aj maličké deti môžu mat červene ale tie so skúsenosťami napr z baby plávania

Takze na vine je tcojnzly vyber a nie rukavniky 🤣🤣
Daj tým rukavniky estw šancu. Je fakt že dieťa musí byt aktívne, v kolese stačí ak je pasívne a len v nom visí.
V rukavnikoch musí trosku prácovat, napr držať rovnováhu

autor
27. jún 2024

Ked som kupovala minuly rok, vsade som citala, ze pre 2 rocne dieta rovno cervene kupit. No nic aspon si tuto temu snad precita mamina maleho dietatka a kupi radsej zelene cherek

zuzanka.zuzu
27. jún 2024

my sme mali aj zelené aj červené (to len aby sa niekto hneď nechytil farby 🙄) a môj vtedy 2r ich vôbec nechcel 🙈 ale som rada že baby po nich šalejú lebo som ich obratom dobre predala 😁

denden77
27. jún 2024

ja som kupovala cerstvo 2r tiez hned cervene, bez predoslych skusenosti s plavanim a teda takyto problem sme nemali 🤔

zojanka
27. jún 2024

Syn používal hneď červené od asi 1,5roka a boli fajn. Samozrejme, keď sa nesústredil na rovnováhu tak si aj chlipol, ale keď sa sústredil vedel aj niečo zaplávať v nich sám bez držania. Sú to len rukávniky, jasné že sa môže stať že si tvár ponorí.

minesasubu
27. jún 2024

ja si osobne myslim ze ste mu ich nenasadili dobre lebo vacsinou sa deti preklopia na chrbat kym pochopia ze treba kopat nohami aby ich to pekne nadnasalo a treba ich dat sipkami k telu
nas maly mal zelene a prvy pokus bol na chrbte a ptm pochopil princip a plave super , teraz ma cervene a pojdeme na opasok za mna su super omnoho lepsie ako tie lacne

autor
27. jún 2024

@minesasubu Ake sipky su na cherek? Nevsimla som si veru.

anavixy
27. jún 2024

Ja som kupila tu druhu znacku, moja dcera 1,5 rocna vtedy vobec v nich nevedela fungovat a udrzat sa hlavou nad vodou, takze som ich odlozila do skrine, tento rok sme este neskusali, ale urcite to nepovazujem za chybu rukavov, rukavy su iste dobre - kopec deti ich pouziva a vedia v nich “plavat” krasne, len moje dieta este neprislo na to ako. Podla mna ani tvoje, a myslim si, ze to nie je o tom ci je sikovne ci ake, proste na to musi prist. A myslim, ze pri cherek sa to rozdeluje podla toho ci je dieta zaciatocnik ci uz skusenejsie, nie podla veku.

vkatush
27. jún 2024

Ja som môjmu 1.5 ročnému kúpila zelené, miluje ich, krásne s nimi pláva a pritom on vyzerá na 3 ročného (zvažovala som červené, ale to by sa tiež topil ešte, nenadnášalo by ho toľko). Podľa mňa si len kúpila "veľké".

nika3136
27. jún 2024

Alebo kupte radsej Tata Rings, tie su vhodne aj pre zaciatocnika, aj pre starsie dieta, pekne nadnasaju, ale nie su obrie ako bojky. Pouzival syn uz ako rocny a pouziva ich aj 6rocna

brezza
27. jún 2024

Moj mladsi mal rovno cervene uz v dvoch rokoch a islo mu to hned. Podla mna aj tvoj to casom pochopi.

evaachesa
28. jún 2024

Autorka tieto šípky. Musíš dávať oboje rukávniky tak, aby šípky smerovali k telu. Aj to je dôležité. Nasadiť ich sfúknuté (najlepšie namočiť pred tým do vody aby šli ľahšie navliecť) a nafukovať až na ruke.

michalka4193
28. jún 2024

My mame aj zelene aj cervene a som nadmieru spokojna za ˇna bola blbost kupit 2rocnemu cervene nie kazde dieta je max sikovne

autor
28. jún 2024

@evaachesa Dakujem o tych sipkach som nevedela, najblizsie nasadim podla tych sipok. A ano nafukujem az ked su na rukach.

evaachesa
28. jún 2024

Za málo. 🙂 inak synovi sme skúšali zelené rukávniky keď mal cca 1,5-2 roky a to bol taký rev že sa bazén triasol...nechcel ich ani za nič. Takto to šlo aj pri 2 pokuse a na 3 krát pochopil že to je vlastne super pomôcka a odvtedy už chodil s rukavnikmi sám a pýtal si aby sme mu ich nasadili. 😂 Niektorým deťom to trvá dlhšie.

brezza
28. jún 2024

@evaachesa na cervenych tie sipky nie su. Je jedno ako sa navlecu

autor
28. jún 2024

@brezza Su tam sipky. Pozerala som to. Su take malicke, ze som to dlhsie hladala, ale su aj na cervenych.

brezza
28. jún 2024

Fakt. Isla som to kuknut. Uz ich mame dva roky a doteraz som si to nevsimla😀

mclissa
28. jún 2024

To nie je rukavkami, ale syncek nie je pokrocily aby mal cervene.
Kludne vymen za zelene. A cervene nechaj na neskor. My mame zelene od 8 mesiacov a teda neviem si vynachvalit.

mclissa
28. jún 2024

@evaachesa 🙈 tri roky ich mame a podla sipky som ich nenasadzala. Ani som nevedela. 🤦🏻‍♀️

evaachesa
28. jún 2024

@brezza ale sú 😉

evaachesa
28. jún 2024

@mclissa ako tiež som nevedela len som niekde čítala na fóre. Asi tu na MK. 😁

brezza
28. jún 2024

@evaachesa ano uz sme zistili.

evaachesa
28. jún 2024

@brezza inak vidím že ty máš plne šípky a ja nie .takže máš ich novšie...moje len do 2027

amelie2017
Včera o 07:55

Ahoj, ja som ich pri prvej dcere strasne chcela, nakoniec sme nekupili. Kupili sme ich synovi, ked mal rok, tie zelene a otras. Neznasala som ich. Minuly rok, ked uz mal 2 roky, tak super. Teraz ma 3, este stale ich pouziva a ja si neviem vynachcalit. U nas je dost rozburene more a v tycho rukavnikoch super. Len teda nevyhoda, ze tak nemoze hybat rukami, lebo su velke.