Bicykel verzus trojkolka pre 2,5 ročné dieťa

ketrin1211
28. feb 2016

Ahojte co by ste mi odporucili pre 2,5 rocne dieta?cyklo odrazadlo alebo trojkolku s petalmi?dakujem

safranca15
28. feb 2016

Moja sa vie bicyklovat s pomocnymi

ketrin1211
autor
28. feb 2016

Ta trojkolka to je ako keby bicyklik a vzadu ma tyc tak mozem chlapca tlacit.radsej ako cyklo odrazadlo bez koliesok a petal?

ketrin1211
autor
28. feb 2016

Ta trojkolka ma pomocne

pribinak
28. feb 2016

Cykloodrazadlo, normalne bez pedálov

V hentakej karé bude kolko sedieť? Vsak taky velky chalan potrebuje byt akčný a nie sedieť v karicke

misel0806
28. feb 2016

Urcite cyklo odrazadlo bez pedalov. Moj mali ked mal 2,5 roka uz na tom lietal jak sarkan. Ked mal tri uz mal normalny bicykel s pomocnimi. Teraz ma bude mat sest a uz jazdy bez pomocnych kolies😁😁😁

zuzka_1985
29. feb 2016

jednoznacne cyklo odrazdalo 😀 nauci sa udrziavat rovnovahu, nauci sa riadit a koordinovat pohyby, posilni svaly a potom sup rovno na bike bez pomocnych koliesok

ketrin1211
autor
29. feb 2016

ok dakujem 🙂

barbora286
29. feb 2016

Ja odporucam bicykel.moja sa na nom naucila za 2 dni ked mala 2 roky a 3 mes. 🙂

radlinka
29. feb 2016

To je tazka otazka, kazde dieta je ine. Moj syn nemal zaujem ani o bicykel a vobec nie o odrazadlo. Sice sme len skusali ale vobec ho to nebavilo. Zacali sme s trojkolkou - retro este spred 30 rokov a pokracovali scootrami a podobne. Velmi si oblubil slapacie veci ako traktor, motokaru a keby mal aj auto aj na tom jazdi. Az teraz, ked ma 4,5 roka prejavuje zaujem o bicykel a prosil si novy na narodeniny. Takze traktor a scooter su stale v kurze. 🙂 🙂 Pozicaj si od mamiciek a vyskusajte, co by ho najviac bavilo. Odrazadlo je super vec, dieta sa nauci krasne udrzat rovnovahu a balanc a zaroven je pripravene na velky bicyklik. 😀 @ketrin1211