Bicykel pre trojročné dieťa

aaliasa
28. sep 2016

Ahojte,hľadám malej trojročnej nejaký bike.ale nejaký z tých ľahších. Máte niekto skúsenosti s Kubikes alebo woom2?ako ste spokojní? A ktorý je lepší? Mam na mysli v type toho riadenia, teda ako sa to vola.ze Kubikes to ma rovné ako horské bicykle a woom ako bmx čo sme mali ako deti;) ďakujem za každý postreh a info;) K&M

aaliasa
autor
28. sep 2016
petti
28. sep 2016

@aaliasa môj syn má tento http://earlyrider.com/collections/bikes/product...
max spokojnosť, nikto ho neučil bicyklovať, sadol naň a šlo to samo 🙂

aaliasa
autor
28. sep 2016
lalinko2010
28. sep 2016

@aaliasa my sme tak kupovali drobcovi bicykel že si vybral sám, vyskúšal, je to lepšie. skôr by som tak riešila, do obchodu a tam skôr poradia a dcéra nech si vyberie.

aaliasa
autor
28. sep 2016

@petti to máte 16tku,koľko má malý? Lebo moja malá len teraz pred pár dňami tri roky a ma niečo okolo 98 cm.tak neviem,ale vyzerá super.kolko vazi? Kde ste kúpili a cena?ďakujem

aaliasa
autor
28. sep 2016

@lalinko2010 tak sme boli, len všetky sú strašne ťažké a hlúpo sa to pedáluje a až ju to prestane vonku baviť tak sa mi nechce nosit 10kilovy bike. tieto sú lahucke, tak preto hľadám takto,lebo chce bike veľmi ale ľahký ;)

lalinko2010
28. sep 2016

@aaliasa a nie je možnosť objednať do predajne?

petti
28. sep 2016

@aaliasa má 16tku, tiež meria okolo 98cm, je drobný o mesiac má 4roky. bicykel mu sedí super, už ani nemá sedačku najnižšie. bicykel je ľahúčky, okolo 6kg má. kupovali sme cez active one v TN. mm tam šiel s drobcom, nech vyskúša, predtým mal len odrážadlo. tam sadol a bicykloval sa 🙂