Bicykel - brzdy

selene12
7. mar 2021

Ahojte. Máte prosím vás niekto skúsenosti? Chcem synovi kúpiť bicyklík... Tie značenia sú teda góóól....ale teda ideme do 9kg bicyklíku od dinobikes...ale tento 14palcovy má obe brzdy ručne .....ten 12palcovy má aj zadnú noznu....aké máte skúsenosti s týmito brzdami prosím vás? vďaka! Majka.

uhnakova
7. mar 2021

odporucam 14 palcovy z Decathlonu, je lahsi nez 9 kg. A brzdy ma klasicke packove na volante, prisposobene pre detske rucicky, daju sa velmi lahko stlacat.

patka06
7. mar 2021

na malom bicykli sme ručnú brzdu dcére odpojili - aby "nepreletela" cez predné koleso, brzdila len nohami ...dozadu / to musel mať každý bicykel, ktorý mala/

cookie29
7. mar 2021

Akože úplne od veci, ale 9kg bicykel, neviem koľko váži Tvoj syn ale nech ma 16-18kg. Ty by si ťahala bicykel, ktorý váži polovicu Tvojej váhy?

ruzasipova
7. mar 2021

@selene12 Prve na co musis pozerat je vaha bicykla oproti vahe dietata. Kolko ma maly kil? 9kg je tak 70% jeho vahy predpokladam. Trufli by ste si vy sa ucit bicyklovat na tak tazkom bycikli?

slavkab
7. mar 2021

Suhlasim s @cookie29 nase hlavne kriterium bola vaha bicykla, syn ma 18 kg a bicykel 5 kg...vidim ine deti ako sa trapia na tazkych bicykloch, hlavne kym sa rozbehnu, potom im to uz ide

selene12
autor
7. mar 2021

@cookie29 no ....taká je ponuka ktorú som v rýchlosti pozerala...preto sa pýtam aké máte skúsenosti....

fino
7. mar 2021

Tiež by som odporučil decatlon...
Tie páčky sú urobené na detské prsty tak nie je problém s brzdami...