Bicykel "16" btwin z Decathlonu

jannka89
17. sep 2020

Ahojte čo hovoríte vy resp. vaše deti na tento bicykel z decathlonu, hlavne váha má zaujima, či je z tých ľahších, nvm túto info na nete dohľadať ;) vďaka za každú skúsenosť ;)

ciernysokol
17. sep 2020

@jannka89 vahu uvadzaju len pri bicykloch, kde sa nou chcu pochvalit 😀 tu sa nie je cim, ram je 100% ocel, takze tazky. Maju o 50 eur drahsi bicykel, je s hlinikovym ramom, lahky, asi 8 kg, ten potom aj lepsie predate, ak budete chciet. Skusenost deti-cim lahsi bicykel, tym lepsi. V nejakom clanku prirovnali ocelovy bicykel k vahe dietata ako dospely s mopedom.

pindusa
17. sep 2020

Väčšinou tieto lacné bicykle bývajú ťažšie.Ak Vám nevadí skúste na bazári pozrieť,niekedy sa tam dá kúpiť lacný aj kvalitný bicykel a potom aj predať.Tieto ťažké bicykle sa potom nedajú predať a ak tak len za symbolickú cenu.

ruzasipova
18. sep 2020

@jannka89 Neskutocne tazky je k dietatu. My sme ho kupili dcere na vianoce a vobec jej to neslo, stale pomocne kolieska aj po mesiaci, do kopca nevladala. To je tak, ked sme dali 10kg bicykel (ano, tolko skutocne vazi) 17kg dietatu. Jasne, ze nevladala. Potom sme jej kupili drahsi ale omnoho lahsi.

jannka89
autor
18. sep 2020

Ako ja viem, že najľahšie sú woom, rascall... Len skúšam nájsť lacnejšiu variantu, popozeram po inom teda ;)

ruzasipova
18. sep 2020

@jannka89 Su aj lacnejsie verzie ako woom (aj ked ten je vazne superlahky) aj o 100 eur. Ale tento vazne nie.

jannka89
autor
18. sep 2020

@ciernysokol no niečo na tom bude :D

bluka2
18. sep 2020

@jannka89 ahoj, ja som kúpila woom 20', ale predtým chodila dcera na nejakom Bello od Author 16' a ten je podobne ľahký ako woom, ale bol o dosť lacnejší, tuším tak o polovicu. Ľahko sa s ním išlo

guiseppinka
18. sep 2020

tieto detske bicykle vazia skoro vsetky okolo 9 kg, pise to na stranke. my sme v aprili kupovali dcere a tiez sme sa rozhodovali medzi tymto alebo tym hlinikovym a nakoniec sme vzali hlinikovy... sice je drahsi, ale nema problemy na nom lietat a teda aj to kilo je podla mna dost rozdiel. mame tento https://www.decathlon.sk/bicykel-45-6-rokov-900...

slecnabe
18. sep 2020

My sme kúpili tiež hliníkový z decathlonu. tento
https://www.decathlon.sk/bicykel-45-6-rokov-900...
je super, malý sa naučil asi za 2 dni na ňom a vie si ho sám potlačiť, otočiť, podvihnúť keď treba 🙂
a ako bonus má aj príjemný dizajn

kaktus87
18. sep 2020

Ten bicykel je uplne v pohode🙂 syn na nom velmi intenzivne jazdil od 4 do 7r., naucil sa za 5 min., mal tento isty len biely za 84E, rozdiel vidim, ze nas nemal blatniky

lolobriadok
18. sep 2020

Ahoj.My máme tento bicykel a je super.Nie je ťažký a naše dieťa na ňom prešlo 42km a vôbec nebol unavený.Aj kopce dá skôr ako my rodiča 😉je super aspoň za mňa.

jannka89
autor
18. sep 2020

@guiseppinka už nieje skladom ani a predajní :( ale tá váha je tam super ;) posuvat ho asi nebudete čo 🙂

lolobriadok
18. sep 2020

@jannka89 Nechcem sa tlačiť do priazne 😉
My tiež predávame náš ale je čiernej farby.Už ideme kúpiť väčší.

jannka89
autor
18. sep 2020

@lolobriadok ale ten hliníkový drahší?

esmet
18. sep 2020

Syn (3r) má ten btwin alu 16 a je perfektný, ide na ňom ako víchor, musím za ním stále bežať 😂.

guiseppinka
18. sep 2020

@jannka89 videla som, ze nie je skladom. No isto nejdeme predavat, len v aprili sme ho kupili. Inak znami maju ten niektory z tych tazsich a ich synna nich beha ako nic... A to je cca polroka mladsi od nasej a vahovo su rovnaki. Pozeram rakusky decathlon, tak tam ho maju vo viedni na predajni vo vösendorfe. Este ked, tak chodte na predajnu a nech osobne vyskusa, ved povozit sa moze na tych inych.

jankap55
19. sep 2020

Syn ho mal, ale veľmi rýchlo sme ho vymenili za iný. Nevedel poriadne na ňom brzdiť, tam si tie brzdy ako keby nižšie a keď si sadol a chytil sa kormana, tak ako keby lezal. On je taky dlhší. Kúpili sme ctm za 150 € a je to omnoho lepšie

lolobriadok
19. sep 2020

@jannka89 nie nemáme hliníkový.

lolobriadok
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katapriklapka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
24. apr 2023

Moj syn v pohode na nom jazdil od 3 rokov. Sice sa naucil na woom v 2 rokoch, ale az taky extremny rozdiel sa mi to nezdalo