Bazénik so šmýkačkou

7trisha7
1. jún 2023

Baby, ake mate prosim skusenosti s bazenikmi so smyklavkou? Na ten styl ako na foto. Popripade ake to ma nevyhody?
Dakujem🙂

brunetkas
1. jún 2023

@7trisha7 my to sice nemame a aj mne sa to paci len kamoska co ma nieco podobne vravela nevyhodu ze tam ide strasne vela vody ked to chces naplnit tak neviem sle som zvedava co ti napisu ostatne baby lebo ako pisem aj mne sa to paci😉

river_song
1. jún 2023

My sme mali ten dinoland, ta smyklavka je tam maličká, ale deti sa v tom vyblbli celkol slušne, aj tie staršie (8rokov).. na takú záhradnú zabavu za mna fajn..

river_song
1. jún 2023

Nevyhoda jedina, ze pri tom nafukovani som stravila mladosť 😂🙈 strašne veľa tých súčastí to ma, všetko sa to nafukuje zvlášť, niektoré na 2-3 časti.. ale ak mate nejaky rýchlonafukovac, tak by to malo byť vpohode. Ja som to nafukovala tou malou elektrickou nafukovackou urcenou na nafukovacie postele, to bolo veľmi pomalé. Inak je fajn, že to su rozne sucasti, ktoré môžeš potom aj po zahrade porozkladat, napr. tu bránu z ktorej strieka voda.. ze zvlášť je ten bazén so smyklavkou, a zvlášť sú tí dinosauri a to ostatné..