Barbie - svietiaca morská panna

annie13
27. jan 2012

Chcela by som malej túto bábiku, máte ju niekto? Nepokazí sa to rýchlo? Neviete mi poradiť kde by som ju zohnala ? Dakujem za kazdu radu

miliz
17. feb 2012

Dobry den www.obchodhraciek.sk to maju ale jeto ozaj drahe vyse 40 eur

annie13
autor
19. feb 2012

@miliz dakujem ti to som nasla s postou vyjde na 50 takze to si mozu fakt len nechat v draciku boli po 19

miliz
19. feb 2012

ine zial neviem ba na mimibazar .sk na aukcii samizda ze som videla skuste este tam

annie13
autor
19. feb 2012

@miliz dakujem o tu uz hram ako prva som prihodila

miliz
19. feb 2012

nemate zac vela stastia

miliz
19. feb 2012

Nepotrebujete dajake vecicky pre maleho v albume ho mam dost alebo pre malu a dajte vediet ako ste dopadli na aukcii

cellesta
19. feb 2012

@annie13 ja som ju tiez pred vianocami zhanala ale beznadejne vypredane. nastastie som ju nezohnala lebo by som to lutovala. ked som videla, co je to zac a ze len jej svieti chvost a ine sa s nou neda robit a za tie peniaze sa to absolutne neoplati...

annie13
autor
19. feb 2012

@cellesta ano? fuu tak asi kaslem na to, baterka za 40 eur nam nieje treba

cellesta
19. feb 2012

@annie13 som myslela, ze ten chvost sa jejda dat dolu a ze ma nohy ta barbina ale figu borovu....nic sa neda s tym robit a je to take akoby z gumy. no nic moc. ani 10eur by som nedala za nu.

annie13
autor
19. feb 2012

@cellesta no tak to velmi asi pouvazujem ci idem dalej prihadzovat ja som jej ju prave chcela do vane ale tiez som myslela ze to aspon nieco robi ani nehra ziadnes zvuky nevydava?

annie13
autor
19. feb 2012

@cellesta
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
este tuto som zvazovala tak asi ostanem pri nej tam sa ten korzet rozsvieti zahra a blika v rytme hudby

miliz
22. feb 2012

a este aj saty si meni na ruzove leskle

sandrika1986
9. okt 2013

Ja som dcérke kúpila túto barbie, min.rok v decembri, stála cez 20 eur. Už ju mala aj vo vode a v pohode, barbie funguje a svieti