Barbie + dom

1. jan 2023

Viete mi prosím poradiť barbie a dom? Dcéra sa začala zaujímať o barbie tak by sme jej chceli kúpiť na narodeniny barbie aj dom. Nemám absolútne predstavu ktoré značky sú kvalitné, s čím ste vy spokojne? Hrajú sa s tým vaše dievčatka? V ktorom veku ich to začalo baviť?
Ďakujem

melanta
1. jan 2023

Barbie je značka Barbie. Všetko ostatné nie sú Barbie. Takže značku máš vyriešenú ak chceš naozaj Barbie. Prvú dostala na 3 narodeniny, asi 2 roky to bola najväčšia zábava, potom s prestávkami fičala Barbie u nás cca do 9 rokov.

doriiis
1. jan 2023

@melanta ...Barbie spadá pod značku Mattel

saxana000
1. jan 2023

Dcerka ma domcek este po mne kartonovy obrovsky len nabytok som jej niektore kusky vymenila.zacalo ju to bavit asi okolo 5 rokov.keby nemam tento 30 rokov odlozeny isla by som do dreveneho.nemusi byt kidkraft za 300eur.aj na mall najdes krasne.kartonovy vls tyckami vies v pripade potreby rozobrat do krabice dreveny bude nastalo a teda zabera to dost miesta

melanta
1. jan 2023

@doriiis áno, viem. Ale každá jedna bábika, dom, auto, oblečenie, všetko je označené ako Barbie. Všetko čo nevyrába Mattel, označenie Barbie nemá. A mimochodom, výrobca Mattel, značka Barbie. Keďže Mattel vyrába aj iné značky.

slavomira236
1. jan 2023

Domčeky tejto značky ja som chcela pre dcéru no tu bábiky nebavia v škôlke mali takýto no nehrala sa ani v škôlke s tým my máme kuchyňu tejto znacky

syslik81
1. jan 2023

moja mala kidkraft a max spokojna troska drahsie ale oplati sa ..mala aj kuchynku a zahradny nabytok tej znacky .. barbie je v podstate jedno aku vsetky su na jedno kopyto ..

kiki68
1. jan 2023

Barbie od Mattel su asi najlepsie . Tie originaly

loyda
1. jan 2023

Dcéra má tento. Je kvalitný, vyhrá sa s ním aj hodiny. Barbiny má tiež všelijaké značky, od lacných Pepco až po tie od Matella. Tie sú kvalitné, ale keďže má teraz dcéra česacie obdobie, niekedy ich zámerne skrývam🙈😂

janulik2008
1. jan 2023

Malá má domček ešte po sestre, takže dosť starý originál Barbie. Ja som si inak všimla že čo malá má domček kde je obývačka, kuchyňa, kúpeľňa tak trz za cca 70€ predávajú jednu "Izbu". Inak tie kidkraft sú krásne 😍

autor
1. jan 2023

Ďakujem dievčatá

autor
1. jan 2023

@loyda presne ten mám v košíku

autor
1. jan 2023

Ešte otázočka, barbie od matella stojí 9e aj 40e
Aký je rozdiel?
Aj tie za 10e majú ohybné klby aj v kolenách?

slavomira236
1. jan 2023

Nemajú všetky ohybné kĺby tie originaly