Bábiky MagiClip

gabikkas
23. mar 2016

Ahojte, prosim kupili ste babiky magiclip? je to fajn? odporucate? oplati sa kupit? taketo myslim:
https://www.google.sk/search?q=magiclip+babiky&...

ivanapenn
18. máj 2017

Ahoj my ich mame a dcerka sa s s nimi nevie dohrat..kupila som jej vsak disney - matell nie tie lacke cinske verzie..

krumplicka
10. jún 2017

Dobrý deň, máme nejaké tieto Disney Princess Mini Clip bábiky a malá ich zbožňuje. Ak by mal niekto na predaj bábiky alebo aj len šaty, tak mám veľký záujem. Ďakujem.

4katarinakralova5
22. nov 2017

@krumplicka Dobre deň prosím vás kde ste kupovali tie bábiky? Nikde ich neviem zohnať iba s činy... Ďakujem pekne

gabikkas
autor
22. nov 2017

@4katarinakralova5 uz ich nedostat :( byvali v draciku aj v altoyse...

4katarinakralova5
22. nov 2017

@gabikkas Veľka škoda, sme boli na návšteve mala sa tak vyhrala s tým.. A ani ich nikto nepredáva...

cevard
27. nov 2017

Ja som to pracne zhanala v inych statoch.. Mame vsetky princezny a princov, aj hrad mi kamoska priniesla z USA, mame babiky z Anglicka, Ciech, cez ebay a dokonca som v Anglicku v malom zasitom hrackarstve nasla Meridu. Vela som nasla aj na Slovensku v Tescu. Tazko sa to zhana aj napriek tomu, ze je velky dopyt. Sem tam prebehnem net, ci nieco nove nenajdem, cez GB Amazon to uz maju za take ceny... V USA je to dostupnejsie a lacnejsie.. Len ta doprava. Mam dve dievcata a ked im to dam, tak ani neviem, ze ich mam aj pol dna... Trenuju si aj jemnu motoriku pri tom... Super proste.