Bábika - mäkké telo verzus celovinylová

27. mar 2023

Ahojte. Chcem dcérke kúpiť bábiku, pozerala som a veľmi sa mi páčia Llorens, len sa neviem rozhodnúť či s mäkkým látkovým telom alebo celovinilovú? Dcérka má tri roky. Na Vianoce som jej vybrala bábiku čo chodí aj spieva, ale tej sa bojí, nechce sa s ňou hrať. Pýtala či by chcela bábiku, tak povedala že by chcela, ale takú čo nespieva. Teraz vozí v kočíku plyšákov aj ich stále prezlieka 🥰

hruska91
27. mar 2023

My sme kúpili baby annabell lebo dcéra (3,5r) ju chcela (jej kamoska zo škôlky ju mala )na mojkanie a starat sa atd- kúpili sme a absolútne sa s ňou nehrá, lebo jej vadí že nemá telo. Hra sa s celovinylovou takou staršou klasikou, ale dcéra sa rada hra na lekárku - počúva,očkuje atd asi preto jej to telo vadí. Za nás vyhodených 60€

autor
27. mar 2023

@hruska91 no inak to aj dcérka sa rada hrá na doktorku, lekársky kufrík dostala tiež na Vianoce a s tým sa hrá úplne každý deň.

gabika128
27. mar 2023

Máme aj aj, keď má telíčko pevné, dá sa babika aj posadiť, nastaviť ruky, nohy... Keď je mäkká tak je taká mojkacia, do rúk super, do kočíka.... Staršej by som kúpila tú prvú možnosť

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. mar 2023

Ďakujem baby ☺️