Bábika, ktorej neklipkajú oči

lin123
10. máj 2015

Ahojte maminky.
Hľadám bábiku-bábätko, ktorej neklipkajú oči. Viete poradiť, prosím? Hľadám na nete,ale všetky sú veľmi podobné. Ďakujem.

briketa
10. máj 2015

@lin123 pre aky vek dievcatka? chces aj makkymi castami, aby sa dala tulit? aby sa dala prat v pracke? aby bola bezpecna aj pre male dievcatko? ja som babikovy maniak 😀 len mi musis upresnit viac

vevesh
10. máj 2015

@lin123 my little baby born - makke telo a oci neklipkaju a dostat aj extra doplnky...

lin123
autor
10. máj 2015

@briketa no,ono je to vlastne pre chlapčeka-2,5roka. Má sa nám narodiť bábatko a dostala som tip, ze babika je vhodny darcek, ze sa moze o nu starat, tak ako mna uvidi sa starat o bábo. Ide mi hlavne o to,aby oci neklipkali a neviem taku najst a vsetky tie ostatne tipy,ktore si opisala by boli super a nejake prislusenstvo k tomu ako su satocky na prezlecenie,makkucka,prijemna na dotyk.

lejlla
10. máj 2015

@lin123 neviem ti poradit,ale je to veeelmi mile ako chces bratceka pripravit na prichod babatka 🙂

briketa
10. máj 2015

@lin123 neklipkajuce oci ma ta babika od Zapf Creation ako napisala @veves, potom babiky Berenguer (spanieska vyroba, tie aj velmi realne vyzeraju) a babatka od Kathe Kruse (model Matteo pre chlapceka) maju celu tvar rucne namalovanu (ale naozaj krasne).
Vynikajuco kvalitne su aj babiky Corolle babatko model je Mon Bebe, maju aj doplnky a vydavaju zvuky (ale prijemne, nie skrektacky z Ciny), tie vsak realisticky zatvaraju ocka. Tak isto aj Gotz , nemecke babiky, model Muffin.

vevesh
10. máj 2015

@lin123 a este ma napadlo - mame doma babiku od firmy bayer s neklipkajucimi ocami ... maju realisticke babiky s pohlaviami - biele /cernosske.a chlapca /dievca a pasuju na to doplnky od baby born a baby anabel