Babika Giggle doll od Mattel

barborrkaa
10. okt 2012

Ahojte,chcem vas poprosit,ci nemete niekto skusenosti s touto babikou a kde sa da kupit??

jaja28
10. okt 2012

ahoj nemas nejaky link, alebo foto tej babiky, ja ani neviem, ze nieco take je, mozem si ju niekde pozriet dakujem 😉

jaja28
10. okt 2012

dakujem za link, je neuveritelna, ukazovala som ju dcerke, velmi sa jej pacila, skusim sa informovat ci ju na slov. predavaju, ak ano dam vediet, problem bude az babika bude hovorit len po anglicky, lebo mala jej rozumiet nebude, no je krasna, az by sa ti ju niekde podarilo zohnat popripade napis ty 😉

barborrkaa
autor
10. okt 2012

Tiez si myslim,ze tu este na sk nieje.My by sme tiez nechceli hovoriacu po anglicky.To by som si radsej pockala.Keby ste ju zohnali,dajte vediet.Zaujima ma aj cena 😀

z.k
10. okt 2012

túto bábiku,ktorá je vo videu som našla na mimibazare cena 46,9 eur,ale píšu že bábika hovorí po anglicky
www.mimibazar.sk/foto.php?id=10895198

barborrkaa
autor
10. okt 2012

Tak to je super cena,ak mam povedat pravdu,cakala som viac 🙂 Ale skoda,ze po anglicky ☹( Len ma prekvapilo,ze to je fischer price

barborrkaa
autor
10. okt 2012

Ako som tak pozerala (nie vela) tak vacsinou ju dovazaju,takze sa asi este nebude dat zohnat v slovencine ☹ A ceny ako kukam,tak som sa aj trafila cca 80e