Bábika chlapček

inana11
10. nov 2022

Som zúfalá,mam dvoch chalanov a teda nemyslela som že budem riesit babiku ale hold🤷‍♀️😃 podmienky:
1. Chlapcek (ak nemá prirodzenie,oblečiem do modrého hocijakú ale teda prioritne považovaná bude za chlapca) 2. Pije a cika
3. vydáva zvuky- plac,smiech,pripadne džavot
4. Dudluje
5. Viem zohnat oblecenie na prezliekanie

Ak by sa dala kupat bez ujmy a plesne,bola by to topka😃a teraz prosím o rady 🙏

sasitimi17
10. nov 2022

Baby Alexander, všetko okrem cikania a je aj vanička od baby anabell kde sa plní voda len na krajoch vaničky čiže nebude všetko okolo mokré 😀
Dúfam že som pomohla, ja to tento rok kupujem tiež ale v dievčenskej verzii

inana11
autor
10. nov 2022

@sasitimi17 ten vyhrával ale cikanie je veľmi dôležité pre synatora… mladšieho dávame na nocnik 🤷‍♀️

inana11
autor
10. nov 2022

@mirkaandrej veď toto… z toho čo som preskúmala mi to pride že baby bjorn sa môže kupat (ale veľa sa sťažovali na plesnenie) ale zvuky nie sú a naopak Anabel sa nemoze kupat a ani neciká …

Len otazka je či je pohlavie rozdelené pri anabel lebo klasická by mala aj cikat ale chlapcek nie🤷‍♀️ Ak je to len klasicky látkové,kupila by som “nechlapca” a prezliekla

srferreira
10. nov 2022

Baby born little boy

miadi
11. nov 2022

Baby born Ved kup tu co cika nemusi mat pipika. A preco musi byt chlapec ? Ved babika ako babika. Moj syn sa zahra so segrinou baby born aj morske panny vo vani a je mu jedno ze su ruzove. Berie to ako to je hracka akoze babatko. No kupis chalanske oblecko na AliExpress akurat som kupila tej nasej a bolo tam vselico chalanske za $5. Ona aj kaka no jedlo mala len v krabicke take special prasok a to sa mi nechce kupovat ani nedavame cikat len s nami chodi na vylety v kociku svojom 🤣A mà svoju postel poschodovu.

inana11
autor
11. nov 2022

@miadi mne to je jedno,či je v ružovom a či má pipika ale manžel s tým má problem,o svokrovcoch nehovoriac a nechce sa mi hádať aj za oblecenie bábiky,dost to ide za darceky celkovo 🤦‍♀️😃keďže nás je veľa blízkej rodiny čo sa obdarovavame a každý chce niečo nasim detom dať,je z toho kvantum

dadka128
12. nov 2022

Ja by som chlapcovi bábiku nekupovala 😃😃😃