Arti Bmx "12" - detský bicykel

babulkaa
22. apr 2013

Ahojte chceli by sme malej kupit tento bicyklik mate niektora skusenosti? Dakujem

katy1979
22. apr 2013

1,5 rocnemu dietatu bicykel??? nejako skoro nie. Odrazadlo ano ale klasika s pedalmi naco.

babulkaa
autor
22. apr 2013

@katy1979 No zial nieje to skoro, odrazadlo nechce a stale sa pyta na bicykel, preto prave tento typ lebo ma tyc na tlacenie.

katy1979
22. apr 2013

@babulkaa ja ti len pochybujem ze vobec bude dociahnut na pedale a sediet s nohami vo vzduchu a natiahnymi rukami na riaditka nic prijemne.

parker36
22. apr 2013

@babulkaa Ja si myslim, ze je to velky bicykel pre tak male dieta a bude Vam z neho padat na strany - teda zo sedadla, nemyslim s celym bicyklom. Nedociahne ani s nozkou na zem a fakt hrozia neprijemne pady. Aspon tolko je moja skusenost, dcerka tiez chcela stale chodit na synovom bicykliku, ale bol to skor stres ako pohoda pre mna a nakoniec aj pre nu a po chvilu ju to preslo. Ozaj este odporucam trojkolku, kde bude mat aj malicka prijemnejsie sedenie a tiez si moze pedalikovat. Na takomto bicykli nebude vediet ani krutit riaditkami, este nema taku koordinaciu pohybov a verte, ze vzdy Vam pojde do opacnej strany, alebo sa niekam zadiva.

katy1979
22. apr 2013

@babulkaa myslela som odrazadlo a la bicykel bez pedalov. Ziadne motorky auticka a podobne zalezitosti. Vyzera to ako bike a ak jej to aj tak budete prezentovat asi to aj zoberie. Aj to by ste museli pozera tie najmensie na trhu napr.strider, puky ci fist bike. Klasika bicykel kym nema viac ako 90cm je chytac prachu. Jedine ze ju tam prilepis lepiacou paskou. Ako kludne ho kupte ale este rok vam bude stat ako stojan na pradlo.

szato
13. júl 2013

ahoj aj ja chcem kupit mojmu synovi arti bmx 16.vraj je dobry bicykel neviem ale vsade stoji inak.nevies neaku dobru cenu ?

turistka
23. máj 2014

@szato ahoj, prosim ta aky bicykel ste nakoniec kupili?

szato
24. máj 2014

ahoj nakoniec sme kupili arti bmx 16 a je to velmi dobry bicykel sme s nim spokojny a maly ani nehovorím

ivett55
14. apr 2015

@szato co vas vysiel?

szato
20. apr 2015

Do 80 eur ak sa dobre pamätám

sofin
10. jún 2015

@szato chcem sa opýtať, kde ste ho kupovali, nejaký link alebo nejakú radu by som poprosila, tiež chceme kupovať tento bicykel 5,5 ročnému... ďakujem..

kukakaj
4. mar 2016

Ahojte maminky, chceme dcérke kúpiť tento bicykel, tie ktoré ho doma máte, aké máte skúsenosti, je kvalitný či má nejaké chyby? Nevidela som ho nikde v obchode a ideme ho objednávať z internetu, tak mi veľmi pomôžu vaše skúsenosti 🙂 Ďakujem

vevericka554
28. feb 2023

S touto značkou nemám skúsenosť, overené mám Woom a Rascal. Tie sú veľmi ľahučké a stabilné, pevné, tým pádom pre deti aj bezpečné.