Albi Hravé učenie versus Hovoriace knihy

denkaa1
18. okt 2017

Ahojte, uvažujeme nad vianočným darčekom pre syna (5 r.). Rozhodujem sa medzi týmito dvoma knihami. Viete niekto porovnať výhody, resp. nevýhody týchto knižiek? Bavilo to vaše deti?

zuzik307
18. okt 2017

@denkaa1 mame viacero knih od Albi, Hrave ucenie je tak pre vek okolo 3+, 5-rocneho by uz nemuselo bavit...

pajka7
18. okt 2017

@zuzik307 takze napríklad cesta okolo sveta alebo ľudské telo... alebo svet zvierat( či ako sa to vola) by ho ešte mohli zaujímať... náš ma 5,5 a tiež uvažujem nad tou knihou... vďaka

z_schmidt77
18. okt 2017

Nemame sice Albi, ale mame Tiptoi Ravensburger, co je podobne pero s knihou v nemcine. A urcite odporucam pre 5 rocne dieta.

zuzik307
18. okt 2017

@pajka7 moja ma 5, momentalne ju bavi Slovensko🙂 ale ano, z tych, co si vymenovala by som vyberala...

pajka7
18. okt 2017

@zuzik307 vďaka

livia341
18. okt 2017

Mojmu synovi na vianoce plánujú svokrovci kupovať hovoriacu knihu-kuzelne čítanie.Určite je to dobra investicia aspon deti sa naučia rozpravat a aj si veľa zapamataju.Chvalila sa s tym.svagrina tak sme si to boli pozriet a syn sa potesil.ze by to chcel aj on,lebo hracky už nekupujeme ani ho nebavia a ked je predskolak tak sa mu to určite zíde.

lilu7
18. okt 2017

Tiez nad nou rozmyslame pozerali sme ich a rozmyslam ktoru knihu vybrat pre 3rocneho🤔

denkaa1
autor
19. okt 2017

@zuzik307 aha, mne islo hlavne o tie čísla a písmená, ktoré sa v nej vraj nachádzajú... Aby sa ako predskolak nieco naučil, jasné ze farby,tvary,zvieratka pozna....potom sa asi skor priklonim k tým hovoriacim kniham,tie maju sadu pre prvakov 😉

samkova_mamka
29. nov 2017

@lilu7 môžem sa opýtať, či ste už vybrali knihu Albi pre vášho synčeka... Ja rozmýšľam nad Hravým učením, ale on už farby, tvary pozná tak neviem či by ho to bavilo

lilu7
30. nov 2017

@samkova_mamka ano dostane pod stromcek hrave ucenie tesim sa dufam, ze sa bude aj on🤗

vabeda
12. dec 2017

@denkaa1 ako ste sa rozhodli, kúpili ste tie hovoriace knihy alebo albi?
Musím sa rýchlo rozhodnúť, už veľa času nemám. Mne sa viac pozdávajú hovoriace knihy, už len preto lebo je to pre predskolaka, prvaka, len tie strany sú také tenké, toho sa bojím. Ďakujem

alenky
12. dec 2017

Odprucate to aj pre deti od 3r.? Ci je to este skoro?

lalinko2010
12. dec 2017

ahoj kočky, zapojím sa aj, syn má 7 rokov, v škole angličtinu a problém, ja po anglicky neviem, manžel tiež moc nie a rozmýšľala som od Albi kúpiť knihu - Hravá angličtina a anglický obrázkový slovník, má to zmyseľ? Neviem ako mu poradiť s angličtinou a toto je jedna z možností. Ďakujem

denkaa1
autor
12. dec 2017

@vabeda nakoniec sme kupili hovoriace knihy..teraz pred Vianocami maju rozne balicky a rozhodli sme sa pre balicek pre prvaka s anglictinou. Syn ma 5 rokov a myslela som, ze to bude pouzitelne aj pre predskolaka, ale skor je to fakt pre prvakov, ktori uz poznaju nejake tie pismenka. Takze to odkladam na buduce Vianoce. 🙂 ale s knihami som spokojna, aj s anglictonou...ako som prelistovala knižky

lucianna11
20. dec 2017

@denkaa1 aké su tie tenké strany? Tiez chcem radsej tie Hovoriace knihy, ako Albi,zda sa mi predrazene. Len ma odrádzajú tie tenké strany.

vabeda
21. dec 2017

@lalinko2010 tak nám prišli dnes, na tvojom mieste by som kúpila balíček za 60€ podľa mňa top pre celý prvý stupeňhttps://hovoriaceknihy.sk/produkt/vianocny-maxi...

lalinko2010
21. dec 2017

@vabeda ďakujem, vyzerá to dobre, aj cena je prijateľná.

maminecka2
17. máj 2018

Ahojte, potrebovala by som pomoct. Deti nam pokazili pero od Albi kuzelne citanie. V Albi predajni by nam ho vynenili, len nemame blocik, bol to darcek. Nebol by niekto ochotny, kto ma takyto blocik z Albi predajne, odfotit/naskenovat mi ho? Dakujem velmi pekne.

hermiona368
11. sep 2018

ako ste spokojne s odstupom casu s kupou ? maly ma 5 rokov, ktore by boli pre neho vhodnejsie ? dcerka ma 2 roky , neviem ci uz aj pre nu nieco je.

maminecka2
11. sep 2018

@hermiona368 Ahoj, my mame 7, 4 a 2-rocne deti a hraju sa vsetci, kazdy po svojom. Mala si tam tuka na svoje oblubene pesnicky, plac dievcatka apod. 😂, takze zabavi sa aj ona. Len treba davat pozor na to, co s perom robi, nam mala pokazila miesto kam sa pcha nabijacka.

hermiona368
12. sep 2018

@maminecka2 ano deti su vynaliezave veru tak, snad uz mate opravene pero 🙂 popozeram co maju v ponuke

sindas
12. sep 2018

@hermiona368nasa mala ma 1 rok a číta si tiež.. Dáva pero na také co sa jej páči... Plač bábätka, zvieratká a tak... A starší ma 4 a ten pekne opakuje čísla farby robí si kvízy... A pre 5 ročného je podľa mňa vhodna hociktorá knižka..

moniika82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussi3
4. dec 2018

@moniika82 máme doma hovoriacu knihu od synových troch rokov a teraz mal šesť a stale je v poriadku. Práve teraz ju čítavame znovu aj s mladším synom a uvažujem o kúpení ďalších. Veľmi ich to baví. Tie stránky sú tenšie ale vydržia 🙂 aspoň u nás stále držia

drasla
25. okt 2019

@z_schmidt77 Prosím vás, neviete náhodou či je to kompatibilné s tou albi knihou? Neskúšali ste...?

z_schmidt77
27. okt 2019

@drasla Dobrý deň. Určite nie. Sú to rôzni výrobcovia. Jeden nemecký a druhý český.

drasla
27. okt 2019

@z_schmidt77 Áno rozumiem, len či náhodou ako napr.vlaciky koľajnice pasujú 3 rozni výrobcovia, tak či náhodou aj toto nevie fungovať 😉 ale asi nie...

z_schmidt77
28. okt 2019

@drasla veru to nebude tak fungovať. Tam ide o inštálaciu danej knihy do pera, a to sa nedá spájať