Aký vianočný darček pre štvorročného chlapčeka?

monca2332
7. nov 2014

Neviem aký darček by sme mu kúpili po stromček ale on každý deň povie niečo iné 😀 ale chcel by veľmi bager ale neviem kde by som mu ho zohnala neviete mi poradiť nejaké dobré hračkárstvo alebo dáku dobrú stránku s hračkami? 🙂 Ďakujem 😀

daniela1978
7. nov 2014

@monca2332 tuto nájdeš hocičo.....
https://www.mall.sk/auta-vlaciky-vrtulniky
vďačný je v tomto veku playmobil a ešte taká drevená železnica...to je úplne super na jeho vek

monca2332
autor
7. nov 2014

@daniela1978 Ďakujem 😀

bonaqa2013
7. nov 2014

mám dcéru v tvojom veku syna, a my sa chystáme kúpiť puzle - také váčšie - dcéra je vo vývine pozadu, určite skladačku Lego - tak isto také vačšie kocky, možno knihu..... 16 jan má aj meniny takže to rozdelíme. No a samozrejme troška oblečenia - teplákovú súpravu - pekné majú na jednej anglicke stránke.

ichbinich
7. nov 2014

@monca2332:
Aky bager?
To si musis zistit 😉
Maju male bagre od SIKU, tie stoja par eur, potom su velke od firmy Bruder, tie su super, ale velke, potom su bagre vyslovene do pieskoviska (napriklad od firmy LENA), potom maju celu sadu aut a strojov na stavbe,...
Staci zbehnut do Dracika, Tesca a pod., pripadne zobrat katalog a spytat sa ho na rovinu.

Syn mal minule Vianoce 4 roky, dostal Lego poziarnicku stanicu, to si vyslovene prial, to bol velky darcek. Potom knihy zo serie "Uz vies preco?": http://www.martinus.sk/edicia/vies-uz-preco/
Stale sa rad hra s drevenymi vlacikmi, tak vlaky, lokomotivy, specialne kolajnice, mosty a pod. su stale aktualne.
Dalsie tipy:
Koberec s cestami na hranie, auta, specialne auta ako sanitka, policajne, valec, a podobne.
Ako pise @daniela1978, aj Playmobil, ti maju kadeco mozne aj nemozne.
Lego sa hodi vzdy.
Fixky, papiere, noznice, lepidlo, konfeti, a podobne na tvorenie; vodove farby; omalovnanky.
Knizky s hadankami pre predskolakov, samolepky,.
Listok do Zoo (ale tam aj ist!) alebo do detskeho divadla, nieco take.
Ty poznas tvoje dieta, co ma rad a co ho bavi.
A pozri ostatne diskusie na tuto temu, je ich tu dost 😉

monca2332
autor
7. nov 2014

@ichbinich Ďakujem 😀

gaby21
7. nov 2014

@monca2332 Náš má zvláštne prianie SKATEBOARD😝 . no uvidíme či sa vyhovie 😒

janickacrazy
7. nov 2014

@monca2332 Moj má tiež 4 roky a o ničom inom ako o Legu nebásni, samozrejme, si nevie vybrat ktoré /máme doma katalog/, chcel by všetko lego, čo vidí niekde na obrázku, teda teraz som mu vysvetlila, že to s tými barbinami je pre dievčatá, takže aspon to už nechce. 😀

ichbinich
7. nov 2014

@janickacrazy:
Hihi, moj syn tiez listuje Lego katalog spredu dozadu a zozadu dopredu 😉
Mam aj SIKU katalog (tie male anglicakove auticka). A on ze si ide oznacit, co by chcel, no reku dobre. Na druhy den si to zobral do skolky, aby oznacoval dalej 😀
Tak mu hovorim, sak cakaj, do Vianoc ty stihnes oznacit VSETKO!
A este mu mozes povedat, ze to Duplo je pre babatka, to je tiez o niekolko stran menej 😉 😀 😀 😀

livia341
7. nov 2014

@monca2332 skúste kuknut na http://www.hrackyprechlapcov.sk/Trakto_John_Dee... ked velmi chce ten traktor, moj syn má ešte len 31 mesiacov a tiez zboznuje traktory a pod stromcek dostane miesacku.Odporúčam nemeckú značku.

brumka
7. nov 2014

@monca2332 moja 4,5 rocna dostane reflecny luk, na trening 🙂 ona je sportovej povahy, u nas hracky nemali nikdy dlhsi zaujem ako 1 tyzden, takze na hracky som rezignovala minuly rok

ana_aja
7. nov 2014

@monca2332 mi máme dobré skúsenosti s touto stránkou http://www.drefkohracky.sk/p/409/bambusovy-buld..., majú tam aj báger🙂, obľúbené máme tie malé bambusové autíčka

pat_mat_minnie
7. nov 2014

Toho roku budu u nas bohate Vianoce nakolko som hracky, s ktorymi sa moje deti nehraju vymenila tu na MK za hracky, z ktorymi sa moje deti hrat budu.Vacsina z nich je z bazaru, ale to vobec nevadi, kedze moje deti maju dost "kazisvetsku" povahu a neoplati sa im kupovat nove hracky.A navyse su 3, takze by som sa nedoplatila.Dostanu len zopar novych hraciek.Moj 4-rocny syn dostane plysovych psov, lebo zboznuje psov, postavicku Hulka(Avengeri u nas letia), LPS zvieratka, hovoriace prasiatko v hrnceku, rozpravkove knizky (citam im pred spanim), kovove auto, fosforovych dinosaurov, sadu Angry birds(to tiez u nas leti) a stavebnicu BANBAO - ma ovela viac dielikov ako Lego, je omnoho lacnejsia ako Lego a je kompatibilna s original beznym Legom.

reni1512
7. nov 2014

nejake auto na ovladanie 🙂 bude mat zabavu aj ocko 😀

lamianka
27. nov 2014

Ja by som chcela kupit stolovy futbal ( strunkovy) "Chemoplast Kopaná Champion ". Mate s nim sniekto nejaku skusenost ohladom kvality?? Budem vdacna, ak mi tiez poradite ohladom tohoto darceka!
Kedze mame doma aj dievcata, myslim, ze by sa spolu dobre zahrali a ja tiez 🙂 Doteraz sme mali auicka a skladacky. Teraz vsak kupujem od jednej maminky Thomas vlakovu drahu a este stolovy futbal - to by bolo pre 4-rocneho chlapca.
My sme preskocili Lego duplo a uz minuly rok dostal velky box s "normalnym" legom a bolo to super - sklada si casto a pri nom aj starsie dievcata. Takze este uvazujem o dokupeni nejakeho auta, ktore by si s pomocou surodencov mohol poskladat.

purple777
28. apr 2015

deti este nemám, ale pri čítaní tejto témy ma napadla taká vitpna vec, dať ako darček malému chlapčekovi okrem hračky aj skutočný báger/teda jazdu v ňom, keďže v dnešnej dobe je možné si tieto mašinky aj zapožičať 🙂) :D, napríklad tu sa dá

http://www.zeppelin.sk/polnohospodarske-stroje-...

:D

síce neviem či by to nebolo trocha nebezpečné 🙂