Aký je detský bicykel DHS 1402 Miss Fourteen 10"?

zuzka1008
8. feb 2014

zaujima ma váš názor, kupili by ste http://www.insportline.sk/4821/detsky-bicykel-d... ??? pre 4rocne dievčatko k narodeninam, aky mate nazor na takyto bicykel? vybrala som s ohladom na vek dobre? mam na mysli velkost kolies a ramu. vôbec netusim ako to je s tym cislovanim 12,14,16tky 😒

janicka11
8. feb 2014

ahoj ten bicyklík vyzera celkom celkom slušne a pekne..moj názor.. 🙂

aknaj
8. feb 2014

je pekný
kupovať by si ho mala podľa výšky dievčatka
ale myslím, že veľkosť 16 by mala byť pre ňu
výrobcom sa táto veľkosť uvádza - od 4 rokov, cca 105 cm výška dieťaťa

dejnas
8. feb 2014

mne osobne sa zdá byť trošku gýčový, "prečačkaný", ja mám rada jednoduchší štýl, ale ak sa páči Tebe - to je hlavné 😉
čo sa týka veľkosti - určite 16´... menší vôbec nie 🙂

bronia13
8. feb 2014

cislovanie je v "inchoch"v USA meritko, asopn co si ja myslim to je objem koliec alebo vyska uz nepametam.... aj my sme kupili vetsi a bolo ok

mirkami7
8. feb 2014

Ahoj,ja sa v tom číslovaní tiež nevyznám🙂ťažko je to takto aj z obrázka povedať,lebo si ho neviem predstaviť ako je naživo velký.Myslím že záleží veľa aj od vzrastu dieťaťa,moj malý má tiež 4 roky a podla toho obrázka ako si ho ja naživo predstavím tak by bol asi pre neho velký,neviem či ty si si bola niekde ten bicyklík pozrieť aj naživo,alebo sa tiež rozhoduješ podla obrázka,najlepšie by bolo asi zobrať dieťa niekde do predajne a dať mu ho vyskúšať

gretka2
8. feb 2014

Aj ja by som v tvojom pripade tiez brala vel.16. Mensi nie. A samozrejme bez tych pomocnych koliesok :D ...v tomto veku su skor na pritaz.

jana_duricova
8. feb 2014

1inch je cca 2,5 cm

talula
8. feb 2014

tiez som minuly rok kupila dcere k 4.narodkam bicykel, velkost 16' jej sadla, ale aj som sa poucila, ze bicykel uz nikdy cez internet nekupim! Taka som bola nahnevana, musela som si ho sama skladat, neposlali mi ani navod, ani kluc k tomu, okrem toho nebol presne ako na obrazku a podla popisu... Takze, nabuduce uz urcite skocim do obchodu...

sana15
8. feb 2014

12-14-16 palcov je priemer kolies. Najlepsie by bolo dany bicyklik vidiet realne a vyskusat, co vsak asi nebude jednoduche-pretoze predajcovia (neviem ci vsetci,ale aspon tych,co som obehla ja) neponukaju 14",pretoze o nich tvrdia ze su atypicke. V predajni mu povedali,ze 12" uz pre neho nie je a vystaveny 16" bol velky-to by ani nedociahol na zem s nohami. A tak som objednala pred mojho 3 rocneho 14". Ale prvy rok mu bol velky a tazky-pedalmi potiahol sam len v obyvacke. Ako stvorrocnemu mu to uz slo aj po ceste,ale maximalne do minimalneho stupania. Tento rok to dufam bude este lepsie. Zavisi aj od velkosti dietata: nas syn je malicky,chudy. Kludne nam na uvod stacil ten 12" aj by ziskal nad nim vacsiu kontrolu,odvahu a myslim,ze aj stabilitu-zaklad na jazdu bez pomocnych kolies. Podla mojho nazoru, pred 3 rocnu kupit maximalne 14". Cim vacsi bicyklik,tym aj tazsi-s tym treba ratat.

k_a_j_k_a
8. feb 2014

Ahoj. Pre 4rocnu je konkretne tento maly. My sme 2,5rocnej kupovali 12'' a ako 4,5rocnej sme jej dali 16''. Teraz by som kupovala este vacsi. A to uz beha bez pomocnych koliecok, cize musi dociahnut na zem. Cize, ja by som volila vacsi.

monicm
8. feb 2014

zájdi do obchodu a vyskúšajte veľkosť,ktorá bude pasovať dcérke,prípadne ak to má byť prekvapko,bicykel sa kupuje podľa výšky dieťaťa.takmer naspodu tejto stránky je tabuľka,podľa ktorej sa môžeš riadiť http://www.kaktusbike.sk/rady-ako-nakupit/ako-s...

katy1979
8. feb 2014

Zavisi kolko meria tvoja mala. Pre priemerne 4rocne dievcatko je 14" ok. Ak je ale vysoka tak mozno popozerat aj 16"

zuzkagu
8. feb 2014

je to malý bicykel pre 4 ročnu, ked mal môj Tomi 4 roky jazdil už na 16 palcovom a to nieje nejaky vysoky

tova
8. feb 2014

14" je pre deti od 4r. do 8r. Ano, je to spravny na jej vek, Vela deti nejazdi na bicykli primeranom k veku, rodicia chcu usetrit a kupuju vacsi vopred alebo aby sa ukazali pred ostatnymi. za komunizmu sme jazdili ako male deti na velkej skladacke pre dospelych samozrejme sa da naucit ale ked spadne moze si dobre obit hlavu. .

andrea77
29. máj 2014

Kočky, ja uvažujem pre skoro 5 ročnú slečnu kúpiť bicykel, podotýkam, že je dosť vysoká na svoj vek, 16-ka by jej mala byť podľa veku OK,ale bojím sa,aby jej nebol malý..... ešte som videla 18ku a 20ku. Myslíte, že 20-ka by bola už pre 5 ročnú slečnu veľmi veľký bicyklík? vdaka

dendy1
9. jún 2014

@andrea77 20 už bude veľmi veľka. Ja vyberám pre 3,5 r. 14-16. Ak sa už vie bicyklovať, tak skús 18, ale určite vyskúšať v obchode. A pozor, záleží aj na veľkosti rámu. Nám sedí aj 16"kolesá s 9-9,5" rámom, ale aj 14"kolesá s 10"rámom. Hmmm fakt malá veda....

beloba
9. jún 2014

ja odporucam ist kupovat bicykel s dcerkou nech si sama vyberie ktory sa jej paci a vyskusate ho rovno aby jej sedel aj velkostne...u nas sme takto isli 3x a 2x my by sme s manzelom urcite vybrali, ale drobec ani pocut, ani sa posadit a ked si vybral sam na treti krat tak odvtedy sa sam vozi, rad sa vozi a sam sa na bicyklik pyta...kamoske sa stalo, ze kupila bicykel babka a drobec na neho nechcel ani sadnut a ani sa na nom nevozili...

cyklospeciality
16. mar 2015

Ahoj,
pri detskych bicykloch je velmi dolezita vaha a urcite treba bicykle vyskusat.