Aký darček pre 5 ročného chlapca na Vianoce?

rozpravka774
1. dec 2013

Poradi niekto co kupit na vianoce pre 5r drobca? Na auticka nie sme,premyslali i nad stolikom a stolickami,ale nemame nic po ruke,dakujem.

macenka26
1. dec 2013

Ja odporúčam jednoznačne LEGO. U nás je to v tomto veku č. 1. 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wandeirra
2. dec 2013

Aj u nas je top lego a potom este rozne figurky gormitov a spidermanov😉

evka_szabova
3. dec 2013

alebo karnevalový kostým? Môže sa v tom hrať a prezliekať už aj doma a vo februári máte karneval vybavený 😉

zrka
3. dec 2013

ten karnevalovy kostym je tiez dobry napad, ale aj Lego, s tym sa moze hrat az do puberty, u nas to fici stale 😎

hajajanka
3. dec 2013

@rozpravka774 My mame tiez 5- rocneho a kupili sme mu Duplo (zatial kupujeme Duplo (vlak, nejake nakladne auto, podlozky a pod.), lebo mame aj mladsiu dceru a obidvaja sa s tym krasne pohraju), dalej drevenu poschodovu garaz k vlakovej drevenej drahe (tu mame x moznosti na nakupy, lebo je k tomu ohromne mnozstvo doplnkov a je to spolu s Duplom oblubena hracka), dalej kniha (u nas ficia zvieratka). U nas potesia aj DVD s rozpravkami (take klasicke vecernickovske).
Este su podla mna vhodne klavesy (my sme investovali do takych lepsich, teda nie do hrackarskych) - tie su vyuzivane obidvoma detmi. Este sa mi zda fajn darcek take planetarium. Ale citala som na to recenzie a kupujuci to velmi neodporucaju (kvalita nezodpoveda vysokej cene). A tiez u nas fici rubikova kocka, navliekanie drevenych koralkov, farbicky. Moznosti je neurekom.

lubiku
3. dec 2013

merkur 🙂

sakura77
3. dec 2013

@rozpravka774 nam sa velmi osvedcili skladacky Seva..dokonca ani s legom sa tolko nevyhra ako s tym...
a uz som aj Sofinke musela kupovat v "damskom" vydani 😀

rozpravka774
autor
3. dec 2013

@sakura77 a kde by som ich prosim ta zohnala?tiez mi poradte nejaky tip lega,dakujem.

mylittleone
3. dec 2013

náš 4,5 ročný syn je len na čísla a písmenká takže u nás fungujú knihy /začína si čítať sám/ a magnetická tabuľa na písanie...na autá a také tie klasické hračky nie je vôbec...ešte sú fajn puzzle či pexeso

sakura77
3. dec 2013

@rozpravka774 v draciku mavaju.su viaceré druhy.ale určite aj na nete sa daju objednat.my uz mame viacero dokúpenych.

vieruna
3. dec 2013

moji pat rocni pisali jeziskovi: jeden by chcel kufrik na kolieskach a nic ine. Druhy, ze on pisat nevie, tak vystrihne z all toysoveho katalogu. Vystrihol skoro vsetko. Reku Misko, ty si mohol jeziskovi rovno cely ten katalog poslat 😀 No ale potom z toho vybral geomag - to uz aj maju a pekne sa s tym hraju, dalekohlad, lodku na dialkove, taky nejaky hlavolam, lego, merkur....

rozpravka774
autor
3. dec 2013

nejaky stolik a stolicky by ste vedeli doporucit?

dominka11
3. dec 2013

môj dostane: lego, kolobežku, sevu, nindža korytnačku a žeriav.

sono2
3. dec 2013

Sestričku 🙂

evka_szabova
4. dec 2013

@rozpravka774, my máme detský stolík a stoličky z ikei - nie je to nič originálne, ale dobre slúžia:
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/6019...
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/2027... (toto dokonca nie je detský ale konferenčný, ale s tými stoličkami idú spolu v pohode)

Alebo si myslela už písací stolík a stoličku ako pre školáka?

jasminet
4. dec 2013

@rozpravka774 lego, stavebnice rozneho druhu, drevena vlako draha napr. od woody alebo ikea, kniha, cd, naradie detske...

alenus454
15. dec 2018
Používateľ alenus454 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alenus454.

Ja hladam pre 4 rocneho, tiez nieco aktivnejsie, ale praveze bicyklik/odrazadlo take uz ma, Mate este nieco- tipy? diky

3kvietok3
20. dec 2018
Používateľ 3kvietok3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 3kvietok3.

@alenus454 ja doporučujem rôzne stavebnice to vždy deti baví, aspoň ja mám takú skúsenosť. teraz sme kúpili pod stromček tehličky pre detičky, sú to také veľké kusy stavebnice z tvrdého kartonun, skus mrknúť na stránky 🙂

kika_flower
23. nov 2022
Používateľ kika_flower je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika_flower.

Autíčka u nás tiež vždy musia byť, ale tento rok kupujeme aj nový bicykel. Ten čo mal, tak už z neho vyrástol a Vianoce sú super príležitosť na to, aby sme kúpili nový, keďže narodky má až v lete.