Aký darček našej dcérke k 3 narodeninám?

verka1856
23. máj 2012

Ahojte poradili by ste mi co mame nasej malej kupit k narodeninam vobec nevieme uz vymislame kadeco a stale nic.

ukana
23. máj 2012

žeby hračku? 😉

vierkasteffi
23. máj 2012

odrážadlo a prilbu 😉

spalka
23. máj 2012

my sme kupili konecne velkacsku postel a dreveny domcek pre babiky (zvazovala som aj kuchynku)

mummy01
23. máj 2012

nasa dostala na 3 narodky kocik,autosedacku pre babiku a naj darcek bolo Lego.Ale dievcatku sa da kupit vselico,ja mam problem kupovat chlapcom.

bisy
23. máj 2012

My sme nasej kupili kolobezku, mala z nej veeelku radost 🙂

lucka1987
23. máj 2012

detsku mini kuchynku .. sadu pre malu lekarku , pripadne domcek s babikou, ak mate zahradu, tak nejaku hracku do zahrady ako preliezku...
skor by som volila, nieco co rozvija kreativitu a pozorovacie zmysli , nieco , kde dieta rozvíja fantaziu
ja som ako 3 rocna dostala detsky kocik spolu s babikou a musela som sa o nu starat ako o ozajstne babatko.

a ak toto vsetko ma... a ked uz vobec neviete co a stale nic ako si napisala.. tak naso sa stresovat ? proste ju vezmite niekam na vylet a urobte jej velmi pekny den, slavnostnu atmosferu s kopou zazitkou, tie su castokrat pre deti viac ako je hracka z plastu. 😉

katy1979
23. máj 2012

odrazadlo, bicykel, kolobezku. kocik pre babiky. hraciek mate asi dost

katren
23. máj 2012

auto 😀

sssimi
23. máj 2012

My sme oslavovali 3 roky v piatok. Najväčšiu radosť má z andulky a tabule na písanie fixkami a z druhej strany kriedami. Okrem toho dostala bábiku, písmenká s magnetmi, hudobné nástroje, omalovánky, spievankovo 1-2, stan....

jezibosorka
23. máj 2012

čivavu ??? 😀

saskarisko
23. máj 2012

ak to ma byt materialny darcek, zobrat do obchodu, a nech poukazuje o co ma zaujem. resp. vybrat to, o com bude najviac rozpravat, ze sa jej paci. kazde dieta zaujima nieco ine.

rajana
24. máj 2012

kedze nasa mala dostala kuchynku minuly rok k druhym narodkam a velmi pekne sa s nou stale hra, teraz planujeme kupit umyvacku riadu, pretoze velmi rada pomaha nakladat a vykladat tu nasu 🙂 a este som rozmyslala o takom malom plysovom psikovi na voditku, ked na voditku stlaci tlacidlo, psik ide /mame vlekych psov ale ti ju na voditku teda velmi neposluchaju 😉 /

montinka
24. máj 2012

nasa dostala kuchynku. ale mozes este dajme tomu domcek s babikami,kolobezku alebo odrazadlo....moznosti ti je vela len zistit tajne po com jej srdiecko pisti.🙂

blumka
24. máj 2012

YOTOBO 😉 alebo spolocensku hru..uz ich je dost ktore su vhodne pre deti od 3 rokov 😉 potesi aj kolobezka alebo bicykel 😉

jasminet
24. máj 2012

nasi kupuju trampolinu, svokrovci autodrahu 😕 😕 este dostane detsku zehlicku a zehliacu dosku - teraz ma take obdobie zehlenia ked vidi mna malemu vsetko zehlit

dancul80
24. máj 2012

knizku? mala na 3. nar dostala kopec knih a komiksov. je knihomil 🙂

nela82
24. máj 2012

kazde dieta je ine 😉 Ak ma rada knihy-tak urcite nieco z tohto...Ak este nema detsky kocik tak aj to je dobry darcek 🙂

sympa1
24. máj 2012

ak poznas svoju dceru vsimas si co rada robi co sa jej paci, alebo za cim sa obzera co maju ine deti tak by si na to mala prist , drzim palce 😉

lili777
24. máj 2012

Logico Primo! určite odporúčam!

monfat9
24. máj 2012

Nepýtaj sa nikoho...na túto otázku musíš vedieť odpovedať...len ty sama.....nik ti neporadí...lebo každé dieťa je úplne iné... 😵

poisonblu
24. máj 2012

to uz ked vlastneho dietatu nevies vybrat darcek k 3. narodkam, tak to je blbe 😀

anjelicek26
24. máj 2012

Trojrocne dieta uz ma nejake zaujmy... nie? Skuste sa orientovat tymto smerom, nasi dostavaju na narodky vzdy len 1-2 veci, ale väcsie darceky, drobnosti a male hracky bezne pocas celeho roka. Kedze su letny, vzdy to byvaju outdoor veci - bicykle, trojkolky, auticka, odrazadla, zahradny domcek, smyklavku, pieskovisko, hojdacky...

lussy23
25. máj 2012

zobrať ju niekde na výlet, do ZOO, na zmrzlinu..

Aleb o kúpiť niečo prospešné - knižky, plastelinu, omaľovánky, tabuľu na písaie, kriedy, bábiku
tých vecí je naozaj veľmi veľa

modrofuzik11
26. máj 2012
lyenka
26. máj 2012

u nas jednoznacne Lego - a teraz su tak krasne dievcenske motivy 🙂

zuzin78
26. máj 2012

u nas vedie len a len Lego, to sme aj druhorodenej Zare kupili k 1 narodeninam. teraz Sofi dostala k meninam lego 5695 nemocnicu a obe sa s nou hraju. ja kupujem lega od jednej pani na MMB ma dobre ceny 😀
Sofi na 3 roky od nas dostala Firstbike a prilbu a jazdi na nom este aj tento rok. super vec.

tinatina8
10. aug 2012

trampolinu
kostym lekarky, postarky, atd aj s nastrojmi. Moje deti s pravidelne chodia po ulici so stetoskopom okolo krku

ohnik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karamel
20. aug 2012

dovolenku pri mori 😉

kikatko
20. aug 2012

my sme malej dali mačiatko k 3 . narodkám 🙂