Aky darček by potešil budúcu mamičku?

baboadel
22. mar 2013

Ideme na návštevu kde očakávajú prírastok a chcem potešiť nejakým darčekom budúcu mamičku, poradťe niečo vhodné.

carmella
22. mar 2013

ak je na zaciatku tehu.. aj peknu knihu o tehotenstve

bojovnicka11
22. mar 2013

Ja som kamarátke minulý tyzden darovala toto: http://www.naramky-urieknutia.sk/darcekova-kart...

lejlla
22. mar 2013

Mna vzdy potesilo ked som dostala krem na strie toho som minula na tony 😀
ale myslim ze nejaka malickost ponozticky,capacky,dupky...alebo nejake triko s napisom pre tehulky prip tehu pas...

aknaj
22. mar 2013

@baboadel
môžeš kúpiť alebo dať vyrobiť také tehotenské tričko s nejakým vtipným obrázkom na brušku

beruska.zuzanka
22. mar 2013

Tak 800€ na vysnívaný kočík 😀 😀 😀

ale nie 🙂 jednej kamoške som darovala sadu čajíkov, ale takých sypaných pre tehotné a pre dojčiace mamičky, pekne zabalené...
ďalšej knižku s receptami pre dieťatko, teda s príkrmami, bola veeľmi rada 🙂

ja si myslím, že záleží od toho, ako dobre sa poznáte, ako ste si blízke.... 🙂 mne sa páčia originálne darčeky ako tričko pre tehulu s vtipným nápisom, pekná ručne šitá deka pre bábo, pekný fotoalbum na prvé fotky bábätka

záleží určite aj od toho, v ktorom štádiu tehu je, či vedia pohlavie, čo by potrebovali... je toho veľa 🙂

zsuzsuka
22. mar 2013

@baboadel no z vlastnej skusenosti kucharku a pestunku 😎 zartujem
mne spravil velku radost krasny ramik na fotky...nieco neutralne...my first year..alebo nejaky pekny albumik pre dietatko..mi mame vsetky od anne geddes...tym urcite nic nepokazite, je to prakticke, krasne a na stalo..a kolko x sa nato pozru si na vas spomenu...

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adelajda2012
22. mar 2013

Urcite nekupuj pre babo jednorazove plienky, kozmetiku, prikrmy, kase alebo umele mlieka...ja som take podostavala a 90% z toho nam bolo/je nanic. Nikto nevie dopredu, co bude drobcovi vyhovovat.

j.a.n.e.7
22. mar 2013

možno tématický fotorámik alebo fotoalbum na prvé fotky s bábom alebo niečo iné na pamiatku, čo by si asi sama nekúpila a bude jej to pripomínať aj Teba. Ale ťažko takto radiť, keď ju nepoznám.... 🙂

gr
22. mar 2013

Mne urobila radost knizka Nezna naruc rodicu - navod, ako 'narabat ' s babatkom, aby sa spravne vyvijalo. A potom masaz pre tehotne bola tiez velmi prijemna 😀

sasenkah
22. mar 2013

Nekupuj caje pre kojacie matky, sama mám toho plny suflik... 🙄

lilysk
22. mar 2013

Monitor dychu 🙂

andelok
22. mar 2013

Mne kazdy kupoval oblecenie a nie vsetko sme vyuzili, ale sesternica mi dala flasku, s ktorou sa dieta uci pit podobne ako z hrnceka, sadu lyziciek na prikrmy a este hrncek, misku a tanierik pre babatko a ked som to v cca. 6 mesiacoch (ked sme zacali prikrmovat) objavila v skrini, strasne ma to potesilo, nic som nemusela kupovat 🙂 Ak chces nieco na pamiatku, predavaju napr. aj take sady na odtlacok rucicky a nozicky babatka, aby mali rodicia pamiatku.

karolka1
22. mar 2013

A co tak privesok pre tehulky? Je to taka jemnucko cinkajuca gulicka,nosia to maminky v domorodych kmenioch a vraj to upokojuje babo - to cinkanie 🙂 vola sa ro harmony ball alebo mexicka bola. Aj ja mam 🙂

luciahromadkova
22. mar 2013

my sme darovali tortičku 😉

zuzkat1
22. mar 2013

Taky ten dennik dietatka. Tam si mozu potom zapisovat pokroky dietatka a aj lepit fotky+pisat prve zazitky.

jarmila1977
22. mar 2013

ked je uz pomaly na konci tehotenstva,tak sa jej urcite zide balik plienok a susene mlieko alebo kase od 4-6 mesiaca.ja som si len toto pytala,ked chceli prist kamosky na navstevu a chceli nieco doniest.hraciek a oblecenia som mala dobludu 🙂 🙂 a toto je ako ja tomu hovorim- SPOTREBNY TOVAR-jest to nepyta a aj na to raz dojde 🙂 🙂

adrianah1111
26. mar 2013

A čo hovoríte na takúto krásnu pletenú súpravičku? 🙂 http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/7...

jara24
26. mar 2013

nejaký srandovný pás na bruško: http://www.mojamoda.sk/product/baby-cierny-38-4...
velkost sa da tipnut lahsie ako pri inom obleceni...

adriana458
27. mar 2013

Nekupuj sušené mlieko, kto by sa tomu potešil.. Keď nevieš čo už všetko majú kupené, tak kúp nejaké pekné oblečko, to poteší vždy 🙂

oblecenieavecicky
27. mar 2013

Mňa vždy potešilo oblečenie - najlepšie je veľ. 74-80, to bábo vynosí najdlhšie. Sama som dostala kopec tých najmenších vecí a nemali sme to kedy vynosiť...

kvetinka211
27. mar 2013

@baboadel zalezi od toho, aka je ta kamaratka, co ma rada .. kebyze od kamaratiek dostanem naramok proti urieknutiu ako odporuca bojovnicka11, tak ma rovno picne a mozno aj prehodnotim nase kamaratstvo .. ale zasa viem ze moje kamaratky by take nieco nikdy nekupili, vsak preto sme kamaratky ze mame podobne nazory :D
Urcite nie "plienkovu" tortu, to je tiez kravina, clovek ma z toho potom akurat kopec bordelu. Ani susene mlieko, ved snad bude kojit.
Oblecko je fajn napad, radsej az velkost 3-6 mesiacov, lebo toho najmensieho ma uz urcite dost a babo z toho rychlo vyrastie. Ja som mala rada prakticke oblecko, bavlnene bodynka a bavlnene celotelove overaly, tie sa daju kupit v tescu alebo luxusnejsie verzie s krasnymi obrazkami v mothercare, marks&spencer a pod. Ak chces nieco vacsie, tak ja som sa velmi potesila sade osuska + rukavica na kupanie co sme dostali. A latkova knizka ma tiez velmi potesila. Tiez je fajn nejaka pekna mala hracka pre babatko, ja som mala rada hracky lamaze.
Z oblecenia su dost onicom vselijake neprakticke kusky ako svetrik, ktory ma maly otvor na hlavicku, rifle pre par tydznove dieta a pod. Take veci sme ledva par krat obliekli.
A este sa mi fakt zisli avent pohariky, ale to preto ze mi pasovali na odsavacku a neskor som do nich zmrazovala prve prikrmy, ale to je este daleko.

rebecca19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reni1512
12. apr 2013

Ako maserka babatiek odporucam Masaze deti a dojciat, kniha 🙂 ...babo bude zdravucke, pokojne a so spravne sa vyvijajucim telickom 🙂

modrofuzik11
13. apr 2013

http://www.paradnedarceky.sk/eshop/detail/67-da...

naozaj pekna plienkova torta. maju aj pre chlapceka. mamicka sa potesi, pretoze torta obsahuje vela plienok, hracku, podbradnik a k tomu je velmi velmi pekna🙂

iveta7721
19. máj 2013
andrea456
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patrica8
12. dec 2013

Mna by pocas tehotenstva velmi potesil kupon na masaz pre tehulky 😉 pre babatko by som kupovala az ked sa narodi a prides ho pozriet.

rybkanemo
16. jan 2014

balíček: pritišmiková podložka do vane, bandasku kvalitnej kozmetiky na strie(nech má pekné bruško aj po pôrode), Vitamíny pre tehotné všetky podľa trimstra a na dlhé čakajúce chvíle k lepšej pohode romantické sviečky odtiaľto www.duhovesviecky.sk