Aký bicykel pre 6 ročné dieťa s výškou 130 cm?

veronikapodolska
15. máj 2012

ahojte,

poradíte mi aký bycikel je vhodný pre našu 6ročnú slečnu ? je dosť vysoká (130cm). v 3rokoch sme jej kúpili bycikel "16tku" a teraz na nom ešte jazdí ale už vidno že by jej bolo treba väčší, tak rozmýšlame že jej kúpime k narodeninám v septembri. čakám vaše rady a skúsenosti 🙂

ulucia
15. máj 2012

Nas najstarsi ma tiez 6 rokov nieje taky vysoky(122cm),ako Vaša mala ale kupili sme mu 21" bicykel.Ma sedadlo aj volant na najnzsom a v pohode myslim ze 3 roky urcite vydrzi. 🙂

andrejecka
15. máj 2012

treba hlavne zobrať malú do predajne aby si mala samá vyskúšala ktorý jej sadne, lebo my keď sme boli s našou kupovať tak jedna 21 jej bola super a druhá jej nesadla, bola iná konštrukcia a zle sa jej nasadalo a hlavne nekupovať drahýý, bicykel je len na chvílu, takže dáku zlatú strednú cestu od 100 do 150eur, určite nie drahší, nám po pol roku jeden ukradli a museli sme kúpiť nový

sisinka76
15. máj 2012

ahojky. my sme Samkovi kupili leader fox "18", ma 124 cm,ale ponukali nam v obchode uz aj "20", s tym,ze by mal sedadlo nizsie a tym padom by mu aj bicykel mu dlhsie vydrzal. lenze "20"-ky su uz s prehadzovackou a aj tazsie,co sme nechceli. takze sa povozi na tomto pokial bude dobry a ked vyrastie,kupime uz s prehadzovackou. ja osobne ti radim tiez tu "18"-ku. ale v kazdom dobrom obchode cykloobchode Ti radi a ochotne poradia 😉

sue
6. nov 2013

Ahojte, prosím o radu - zháňame bicykel pre nášho syna - v januári bude mať 6 - doteraz jazdil na 16´´, ale rám je už malý, meria 125cm, predpokladám, že do jari to bude tých 130cm... najazdili sme už tento rok okolo 300km, väčšinou po asfaltkách, takže nejaký "terénny" netreba, ale mestský určite tiež nie...

sue
12. nov 2013

Haloooo,nikto nič ?

fazulka7
23. sep 2015
Používateľ fazulka7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fazulka7.

s bicyklom ti neporadím, ale poradím, že investuj do chráničov, prilby, rukavíc a pod. Lebo moja si rozbila hlavu na bicykli. Skus kuknuť sem tu majú aj prilby, aj detské cyklodresy http://www.proficyklodresy.cz/deti/

meli19
5. jan 2019

Moj syn ma 6rokov a v pohode jazdi este 16
Dcera ma 4r.teraz jej ideme kupovat bud 14 alebo 16

jutka1509
8. feb 2019

@meli19 Aj my sa chystáme kúpiť dcérke bicykel v marci bude mať 4 rôčky,
ale mame dilemu.
či kúpiť 14" alebo 16" bojím sa aby jej 16" zas nebol veľmi velký
Má 98cm a 14kg

essenceee
29. júl 2020

velmi dobry je woom, rascal. Maju rozne velkosti a nastavitelnu sedačku