Akú svietiacu korytnačku?

lejlla
15. feb 2013

potrebovala by som poradit.chcem kupit tu magicku svietiacu korytnacku,ale nie taku lacnu tu mame...ale ci su aj nejake kvalitnejsie?poradte znacku a kde by som ju zohnala.diiik

bambina78
15. feb 2013

take korytnacky som videla na mimibazar.sk...len neviem, ci su to tie lacne,alebo drahe..len viem, ze to meni aj farbu svetla..takneviem,ci som pomohla 🙂)

kamila84
15. feb 2013

aj ja zhanam korytnacku a tiez neviem od koho a za kolko mam kupit a vasa lacna co robi len svieti ci hraje aj melodie ? a nestaci Vam ? preco zhanate inu dakujem za odpoved 🙂 🙂

cucuc
15. feb 2013

My mame nie korytnacku, ale taku gulu od Chicco. Da sa zapnut len ako lampa alebo aby aj robila hviezdicky na strop. Meni farby, da sa zapnut aj zvuk - uspavajuca melodia, tecuca voda alebo zvuk cvrckov 🙂 Malemu sa velmi paci, lebo je priesvitna a bucha po nej ruckami 😀 stala okolo 30 € v Pre deti

emmuska8
16. feb 2013

ja som pred vianocami kortytnacku tu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=15082712&ta... premieta suhvezdia na strop a meni farby, melodia je trosku hlucna, ale mne to nevadi, chcelo som hlavne aby to svietilo. Chcela som vtedy lienku, ale to uz mali vypredane 😠

ifinocka
2. apr 2013

baby nahodou neviete, ako zapnem na tej korytnačke zvuky ? hladam to, ale marne ..vdaka

silvia200
16. nov 2014

Baby čaute, ktorá je podľa Vás lepšia korytnačka tá aqua morské vlny alebo korytnačka hviezdičky?

jeennyv
19. mar 2015

my mame doma klasicku cloud b, tu povodnu, akoby znackovu....je z dracika stala sice okolo 30 eur, ale keby s nou daco bolo viem ze sa da reklamovat hned a nie je problem a je s hviezdickami...tie co predavaju po bazaroch alebo za 15 eur su nejakej inej znacky polske ci ake...

martina646
19. mar 2015

@ifinocka mozno mate len svietiacu. My mame 2, na pohlad uplne rovnake, jedna svieti a hra (objednala som z Aliexpresu) a druha len svieti (dostavali deti v skolke na vianoce). Ale podla mna nemas za cim banovat, hudba je velmi hlasna a nenormalne to zerie baterky. Uz pouzivame len tu svietiacu.

potvorka77
19. mar 2015

Caute my mame uz 2 tyzdne tranquil korytnacku od cloud b. Premieta vlnky v pohybe a pekne zvuky robi(sum mora a hudbicka a da sa dat uplne natichucko). Maju ju vraj v alltoys ja ju mam z brna z hrackarstva bambule za 32eur. Na nete som ich videla za 45-50eur...blazni. V kazdom pripade mala ma 2,5r a vdaka tomu mi zaspava sama. Co je pre mna mega uspech... Korytnacka je kvalitna cloud b je znamy ze robi hracky na uspavanie. Najdete aj videjo na youtube. Dobre nakupte! 😀

abigel1
14. máj 2015

Ahojte. Ja som spokojná so značkou CloudB. Najlacnejšie síce nie sú, ale ako sa hovorí nie som taká bohatá, aby som si kupovala lacné veci. My sme si kúpili morskú korytnačku http://www.baby-land.sk/Nocne-svetielka-c44_0_1... a malý je s ňou spokojní. Pekná a zaujímavá projekcia a hlavne v izbe nie je tma. Fakt kvalita.

monika2_9
3. jún 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

Ahoj 🙂 My sme taktiež stavili na značku cloud B. Nemáme korytnačku ale lienku. Osvetlí a navyše nám robí také hviezdičky na stenu. Objednali sme z plexika. Prpipájam aj link - konkrétne na tú našu lienku
http://pexik.inshop.cz/hry-a-hracky/hracky-pro-klidne-usinani/hvezdna-beruska-classic-red-twilight-ladybug?=843
Odporúčam 😉

bambina1
1. nov 2018

Zdravim ja mam jednu svietiacu korytnacku aj hra melódie..Aj moznost predaja.ak by niekto chcel..

marlenka222
1. nov 2018

@lejlla za mňa žiadnu. Mali sme a ani 1 dieťa nechytila za srdce. Staršia stukala iba na nej do zblaznenia a malý plakal bál sa. :( Hudba bola hlasna. Skôr projektor na stenu od Fisher-Price. Motýliky zerie staršia ako okolo nej behajú a malý sa teší že sa to krúti.